غیبت سه هفته ای مسی

لیونلمسی،مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل مصدومیت در بازی برابر اتلتیکو مادرید، چند هفته ای دور از میادین خواهد بود ......

لیونل  مسی،  مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل مصدومیت در بازی برابر اتلتیکو مادرید، چند هفته ای دور از میادین خواهد بود.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا،بازی شب گذشته (چهارشنبه) بارسلونا برابر اتلتیکومادرید در ورزشگاه نیوکمپ، نه تنها از حیث نتیجه بلکه به خاطر اتفاقی که برای بهترین بازیکن این تیم رخ داد، تلخ بود.

تیم پزشکی بارسلونا در بیانیه ای اعلام کرد که  مسی  دچار پارگی عضلات ران پای راست شده و حداقل سه هفته از میادین به دور خواهد ماند. بدین ترتیب او بازی برابر گلادباخ در لیگ قهرمانان و بازی مقابل خیخون و سلتاویگو در  لالیگا را از دست خواهد داد.

مسی همچنین در دو بازی تیم ملی آرژانتین برابر پرو و پاراگوئه نیز غایب خواهد بود و اگر همه چیز خوب پیش برود، در بازی 19 اکتبر برابر لاکرونیا یا بازی برابر منچسترسیتی به میادین باز خواهد گشت.

مسی اما تنها بازیکنی نبود که در جدال خانگی بارسا برابر اتلتیکومادرید مجبور به ترک میدان شد چرا که پیش از او سرخیو بوسکتس نیز به دلیل نامساعد بودن وضعیتش تعویض شد.

آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا پس از بازی اعلام کرد که هم تیمی اش تب داشته و به همین دلیل زمین بازی را ترک کرده است. 

تگ ها


لالیگا فوتبال