غیبت شیخ فرصت طلایی برای یک گل‌نزن!

مهاجم تیم استقلال در ۳ بازی تدارکاتی توانست با گلزنی‌های پی در پی تاحدودی اعتماد فرهاد مجیدی را جلب نماید....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مرتضی تبریزی مهاجم تیم استقلال که به دلیل گل نزدن در یک سال اخیر به شدت مورد انتقاد هواداران این تیم قرار دارد، با عملکرد خوب در ۳ دیدار تدارکاتی توانست اعتماد فرهاد مجیدی را جلب کرده و شانس خود را برای حضور در ترکیب آبی ها در بازیهای پیش رو بالا ببرد.

مهاجم آبی پوشان که در یک سال گذشته در هیچ بازی رسمی موفق به گلزنی نشده و از همین رو به شدت تحت انتقاد قرار دارد، در یک بازی درون تیمی و دو بازی با تیم های لیگ یکی خوشه طلایی و هوادار ۴ بار موفق به گلزنی شد تا گلزن ترین مهاجم تیم مجیدی در دیدارهای تدارکاتی باشد.

باتوجه به غیبت شیخ دیاباته مهاجم گلزن و محبوب استقلالی‌ها به دلیل عدم آمادگی مطلوب بدنی مقابل فولاد، احتمال حضور تبریزی در این بازی وجود دارد و این می تواند فرصتی طلایی باشد برای تبریزی تا با گلزنی در یک دیدار رسمی از بار انتقادها بکاهد. 

تبریزی در دیدارهای تدارکاتی توانسته اعتماد مجیدی را جلب نماید و حالا می‌تواند با استفاده از این فرصت طلایی اعتماد هواداران را هم نسبت به خود جلب کند.

استقلال در این فصل ۴ مهاجم دارد که قایدی، دیاباته و مطهری در کورس آقای گلی قرار دارند و در مقابل آنها تبریزی حتی یکبار هم موفق به گلزنی نشده است. 

بیشتر بخوانید:

یزدانی: بعد از آن مصاحبه دیگر نگذاشتند فوتبال بازی کنم

دبل مهاجم سابق استقلال در سوپرلیگ ترکیه

 

 

تگ ها


فرهاد مجیدی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران مرتضی تبریزی شیخ دیاباته لیگ برتر خلیج فارس فوتبال