غیبت علیرضا بیرانوند در تمرین با تصمیم پیروانی و یحیی

علیرغم نامه نگاری باشگاه با انتورپ بلژیک برای ادامه حضور بیرانوند در ترکیب این تیم، با پاسخ مثبت آنها مواجه نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه انتورپ که در زمستان با پرسپولیس برای جذب علیرضا بیرانوند به توافق دست یافت و بخشی از رضایتنامه گلر ملی‌پوش سرخپوشان را نیز طی دو قسط به حساب این باشگاه واریز کرد، اکنون مانع از حضور او در تمرینات شده است.

طبق قراری که باشگاه انتورپ بلژیک با پرسپولیس داشت، این بازیکن باید روز ۱۱ تیرماه خود را به اردوگاه تیم بلژیکی معرفی می‌کرد و طبق این قرارداد کار رسمی‌اش با انتورپ استارت می‌خورد. با این حال علیرضا بیرانوند که حتی مقدمات سفر به بلژیک را چیده بود، با حضور در فرودگاه متوجه موانعی در سفر خود شد و بار دیگر در تمرینات پرسپولیس حضور یافت و حتی برابر پیکان نیز به میدان رفت.

با این حال از تاریخ ۱۱ تیرماه، قرارداد علیرضا بیرانوند و باشگاه انتورپ بلژیک رسمی می‌شود. باشگاه پرسپولیس چندی پیش به همین منظور نامه‌ای به باشگاه بلژیکی ارسال کرد و با توضیح دلیل تاخیر بیرانوند در این کشور، خواهان ادامه حضور او در این تیم تا پایان مسابقات با توجه به کرونا و تعطیلی مسابقات که بار دیگر استارت خورده، شده بود.

نامه‌ای که از سوی باشگاه انتورپ بی پاسخ باقی مانده تا پرسپولیسی‌ها، برای دور ماندن از خطرات ناشی از به کارگیری این گلر و احتمال شکایت باشگاه انتورپ و خطراتی که این موضوع می‌تواند برای آنها شکل دهد، از او خواستند در تمرین امروز حضور نیابد. بیرانوند که شایعاتی نیز پیش از این درباره غیبتش در تمرین امروز پرسپولیس وجود داشت، اکنون با درخواست افشین پیروانی، سرپرست تیم و همچنین یحیی گل محمدی برای جلوگیری از خطرات ناشی از شکایت احتمالی باشگاه، در تمرین امروز حضور نخواهد داشت.

موضوعی که باید دید در آستانه دیدار مقابل شاهین بوشهر به چه شکل پیش خواهد رفت و یحیی در نهایت بار دیگر مجبور به استفاده از بوژیدار رادوشوویچ خواهد شد یا اینکه با پاسخ باشگاه انتورپ در خصوص بیرانوند، آنها به نتیجه لازم برای شماره یک خود در این بازی خواهند رسید.

تمرین امروز پرسپولیس از ساعت ۲۰ در استادیوم شهیدکاظمی برگزار خواهد شد.

تگ ها


علیرضا بیرانوند پرسپولیس تهران