غیبت قطعی زلاتان در دو بازی سرنوشت ساز میلان

اسکای مدعی شد زلاتان ابراهیموویچ به دلیل مصدومیت سه هفته از میادین دور خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، در جریان پیروزی سه گله میلان برابر یوونتوس بود که زلاتان ابراهیموویچ به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو زمین مسابقه را ترک کرد تا در سرنوشت سازترین مقطع فصل یک نگرانی بزرگ برای هواداران روسونری ایجاد شود.

این نگرانی در مورد زلاتان وجود داشت که او نه تنها ادامه رقابت‌های میلان در سری آ بلکه یورو را هم از دست بدهد اما بعد از کش و قوس های فراوان به نظر می‌رسد که میزان آسیب دیدگی دقیق فوق ستاره سوئدی مشخص شده و بر این اساس اسکای اسپورتس ادعا می کند که آسیبی به رباط صلیبی زانوی زلاتان نرسیده است.

عدم آسیب دیدگی زلاتان از ناحیه رباط صلیبی می‌تواند یک خبر بسیار خوب برای هواداران میلان و به خصوص تیم ملی سوئد محسوب شود. با این وجود وضعیت او به گونه ای است که سه هفته باید به ریکاوری بپردازد و به همین خاطر از میادین دور خواهد بود.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد زلاتان مشکل خاصی برای حضور در رقابت‌های یورو نخواهد داشت اما دو بازی حساس میلان دو هفته پایانی سری آ مقابل تیم‌های کالیاری و آتالانتا را از دست خواهد داد؛ این در حالی است که تیم استفانو پیولی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگند و زلاتان می‌توانست در این راه کمک ویژه ای باشد.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ آث میلان