غیبت قطعی ستاره رومانیایی الاهلی مقابل استقلال

الکساندرو میتریتا ستاره رومانیایی الاهلی قطعا در برابر استقلال به میدان نمی رود و نام او در لیست این تیم قرار ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال از ساعت ۰۰:۴۵ در دیداری فوق العاده حساس به مصاف الاهلی عربستان می رود. با توجه به شکست دور از انتظار الدحیل در برابر الشرطه، اکنون وضعیت این گروه در بهترین شرایط ممکن برای استقلال قرار دارد تا با کسب پیروزی، به صدر جدول صعود کند.


با این حال، الاهلی در جدال حساس امشب با استقلال، نمی تواند از ستاره رومانیایی تیمش استفاده کند. الکساندرو میتریتا که در دقایق پایانی نیمه نخست بازی دوم الاهلی در برابر الدحیل مصدوم و تعویض شد، با وجود تلاش فراوان کادرپزشکی الاهلی به بازی با استقلال نرسید و نام او در لیست ۲۱ نفره الاهلی حضور ندارد.


میتریتا که در پست وینگر بازی می کند، در این فصل جزو معدود ستاره های الاهلی بوده . ۴ بار برای این تیم گلزنی کرده و ۵ بار نیز پاس گل داده بود و در اکتبر ۲۰۲۰ پس از جدایی از نیویورک سیتی راهی عربستان شد تا در الاهلی فوتبالش را ادامه دهد.


هواداران الاهلی که روی درخشش او در این رقابت ها حساب ویژه ای باز کرده بودند، اکنون با ناامیدی بزرگی مواجه شده اند. این بازیکن پس از مصدومیت در بازی با الدحیل، اکنون نمی تواند برای الاهلی به میدان برود و غیبت او مقابل استقلال قطعی است.

تگ ها


الاهلی عربستان سعودی