غیبت لژیونر ازبکستان مقابل ایران و انگیزه گرفتن انتقام پرسپولیس!

تیم ملی فوتبال ازبکستان در حالی خود را آماده بازی با ایران می‌کند که یکی از لژیونرهای این کشور اجازه خروج از کره جنوبی پیدا نکرد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ازبکستان با هدایت «وادیم آبراموف» تمرینات خود را برای انجام بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ایران پیش می برد. این بازی قرار است ساعت ۱۶:۳۰ روز پنجشنبه در تاشکند برگزار شود. 

ازبکستان «ایگور کریمتس» و «اونوروف» را به دلیل مصدومیت در تمرینات خود در اختیار نداشت. همچنین «جمشید اسکندروف» که در لیگ کره جنوبی بازی می کند، به دلیل شرایط قرنطینه و همه گیری ویروس کرونا اجازه خروج از این کشور را پیدا نکرد.

آبراموف سرمربی ازبکستان پیش از این مسابقه با تاکید بر اینکه تیمش مشکلی ندارد، گفت: اسکندروف به دلیل قوانین قرنطینه در کره جنوبی اجازه ترک این کشور را پیدا نکرد و ما بدون او بازی خواهیم کرد. 

وی افزود: همچنین دو بازیکن دیگر هم مصدوم هستند ولی سایر بازیکنان را در اختیار داریم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان همچنین با اشاره به باخت اخیر تیم پاختاکور به پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا، تاکید کرد: بازیکنان من حس انتقام جویی دارند. نتیجه برایمان مهم است ولی در مسابقه با ایران و امارات باید وضعیت بازیکنانم را ارزیابی کنم. 

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی فوتبال ازبکستان تیم فوتبال پرسپولیس