غیبت لک، بوژیدار را رکورددار کرد

با توجه به محرومیت سنگربان اولین سرخ‌پوشان در لیگ بیستم، حالا نوبت به دروازه‌بان کروات پرسپولیس رسیده تا از دروازه تیمش در لیگ بیستم حراست کند....

به گزارش "ورزش سه"، تنها محروم دیدار معوقه پرسپولیس و مس رفسنجان که از ساعتی دیگر در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد، حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس است که در دیدار با تراکتور با دریافت کارت زرد، ۴ کارته شد و دیدار امروز را از دست داد؛ لک با ۶ کلین‌شیت رکورددار کلین‌شیت در این فصل است و تنها بازیکنی بود که در تمام دقایق این فصل برای پرسپولیس بازی کرده است. اما حالا در غیاب لک در جدال امروز با مس، بوژیدار رادووشویچ دروازه‌بان پرسپولیس خواهد بود.

رادوشوویچ که با نظر برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس اضافه شد، حالا با حضور در ترکیب امروز پرسپولیس در ۵ فصل برای پرسپولیس به میدان رفته و از حیث حضور در فصل‌های متوالی رکورددار شد؛ البته از نظر تعداد بازی بشار رسن همچنان رکورددار تیم پرسپولیس است اما رادووشویچ با حضور در دروازه پرسپولیس در جدال امروز با مس، حالا پنجمین فصل حضور خود در ترکیب سرخ‌پوشان را تجربه می‌کند. پیش از این سنگربان کروات پرسپولیس در ۳۷ مسابقه به میدان رفته که ۲۱ کلین‌شیت داشته است.

تگ ها


پرسپولیس تهران بوژیدار رادوشوویچ