غیبت مهاجم الشرطه مقابل استقلال

وب سایت Win Win عراق خبر داد که مروان حسین مهاجم الشرطه فردا عازم بیروت می شود تا زیر تیغ جراحی برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وب سایت Win Win عراق در خبری اختصاصی مدعی شد که مروان حسین مهاجم تیم فوتبال الشرطه فردا دو شنبه ۲۹ مارس وارد بیروت پایتخت لبنان می شود تا پس از چکاپ کامل مورد عمل جراحی قرار بگیرد.


این بازیکن در آخرین دیدار الشرطه در رقابت های جام حذفی عراق که با پیروزی این تیم در ضربات پنالتی به پایان رسید، دچار آسیب دیدگی شد و فردا راهی بیروت می شود تا پس از معاینه دقیق پزشک معالج خود، تاریخ عمل جراحی او مشخص شود.


این وب سایت عراقی نوشته است که این پزشک لبنانی همان فردی است که ۵ سال پیش حمادی احمد ستاره تیم نیروی هوایی عراق را مورد عمل جراحی قرار داد و کادرپزشکی به مروان حسین اعلام کرده است که این بازیکن پس از ۲۵ روز می تواند مجددا به میادین بازگردد.


منابع خبری در الشرطه به این وب سایت اعلام کرده اند با توجه به مدت زمان مورد نیاز برای گذراندن دوران نقاهت، مروان حسین یک بازی الشرطه در لیگ برتر عراق و بازی های دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهد داد.


این بازیکن در دیدار جام حذفی مقابل شهرداری بغداد، از ناحیه گونه دچار شکستگی شد و این آسیب دیدگی باعث شد تا او نتواند الشرطه را مقابل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

بیشتر بخوانید:

پیکان – بادران؛ آمادگی برای دیدار با استقلال

۱۰ درصد ریه فرزاد مجیدی درگیر شده است

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا الشرطه فوتبال ایران عراق فوتبال