غیبت مهاجم اوکراینی شهرخودرو در پلی‌آف آسیایی

مجتبی سرآسیایی سرمربی شهرخودرو خراسان از غیبت میراسلاو اسلاوو مهاجم اوکراینی این تیم در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا خبر داد....

به گزارش خبرنگار مدال، میراسلاو اسلاوو و محمد قاضی مهاجمان جدید تیم فوتبال شهرخودرو نمی‌توانند این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنند.
مجتبی سرآسیایی، سرمربی شهرخودرو خراسان با بیان اینکه بازیکنان جدید شهرخودرو در لیست آسیایی این تیم نیستند، متذکر شد: متاسفانه ما نمی‌توانیم با تیم کامل‌مان در آسیا شرکت کنیم، چون بازیکنان جدید به دلیل دیر مشخص شدن و اتفاقاتی که در نیم‌فصل رخ داد به لیست آسیایی نرسیدند اما باز هم ناامید نیستیم و با دیگر بازیکنان‌مان می‌رویم تا از آبروی فوتبال استان خراسان دفاع کنیم.
شهرخودرویی‌ها به دلیل خرید دیرهنگام اسلاوو و محمد قاضی نمی‌توانند از دو مهاجم تازه‌وارد تیم خود استفاده کنند تا این‌چنین با توجه به از دست دادن روح‌الله باقری و یونس شاکری، بدون مهاجم تخصصی در خط آتش، نخستین تجربه مشهدی‌ها را در آسیا رقم بزنند.
با این تفاسیر و محدودیت به وجود آمده، شهر خودرویی‌ها باید با استفاده از مهره‌هایی چون حسین مهربان و یا چوچو به مصاف الرفاع بروند و عدم استفاده از اسلاوو و محمد قاضی شوک بسیار بزرگی برای آنها به حساب می‌آید و باید منتظر بود و دید سرانجام نخستین رویارویی آسیایی آنها چه خواهد شد و آیا آنها می‌توانند علی رغم مشکلات به وجود آمده، به دور نهایی پلی‌آف و تقابل با السیلیه قطر صعود کنند یا خیلی زود پرونده حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا بسته خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:

مهاجم اوکراینی شهرخودرو به زیارت رفت+ عکس

واکنش سرمربی شهرخودرو به تصمیم AFC

تگ ها


شهر خودرو میراسلاو‌ـــ‌اسلاوو سرآسیایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ فوتبال ایران شهر خودرو AFC Champions League فوتبال