غیبت چند هفته‌ای رقیب شماره یک سردار

پاتریک شیک به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پای چپ و پارگی فیبر عضلانی، چند هفته ای از میادین به دور خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاتریک شیک مهاجم بایر لورکوزن که در جریان دیدار برابر ماینتس از هفته بیست و سوم بوندس لیگا دچار مصدومیت شده بود، به مدت چند هفته از ترکیب این تیم دور خواهد بود و قادر به حضور در ترکیب سیاه و قرمزها نیست.

بهترین گلزن لورکوزن دچار مصدومیت از ناحیه ساق پای چپ و پارگی فیبر عضلانی شده است. پس از آزمایشات به عمل آمده از این بازیکن و انجام MRI، مشخص شد که پاتریک شیک دچار آسیب دیدگی شده و باشگاه بایرلورکوزن با صدور اطلاعیه ای، از غیبت چند هفته ای بازیکن تیمش خبر داد.

شیک در جریان دیدار برابر ماینتس بیستمین گل فصل خود را وارد دروازه حریف کرد اما در اوایل نیمه دوم مصدوم شد و جای خود را به لوکاس آلاریو داد.

مهاجم اهل جمهوری چک در این فصل یک سوم گل‌های لورکوزن در بوندسلیگا را به ثمر رسانده است و غیبت او می‌تواند امیدهای این تیم برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا را پیچیده کند.

حالا با آسیب دیدگی پاتریک شیک، کادرفنی لورکوزن امیدوار است تا آزمون هر چه زودتر از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و در دسترس جراردو سیونه سرمربی این تیم قرار بگیرد. بایر در تاریخ 7 اسفند باید به مصاف آرمینیا بیله فلد برود و کادرپزشکی لورکوزن امید زیادی دارد تا سردار را به این بازی برساند.

 

تگ ها


فوتبال جهان سردار آزمون بایر لورکوزن Bundesliga فوتبال