غیبت یک مدافع دیگر لیورپول برابر آژاکس

به احتمال زیاد ژوئل ماتیپ برای احتیاط در فهرست لیورپول برای بازی با آژاکس حاضر نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول برای استفاده از جوئل ماتیپ در دیدار برابر آژاکس که چهارشنبه این هفته و در چارچوب مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد تردید دارد. 

مدافع کامرون روز شنبه در دربی مرسی ساید به میدان رفت و این در حالی بود که از ابتدای فصل به دلیل مشکل همسترینگ در ترکیب تیمش حضور نداشت. او ۹۰ دقیقه کامل در زمین حضور داشت که برای اولین بار از اکتبر ۲۰۱۹ بود اما سایت گل تایید کرده که این بازیکن پس از بازی احساس ناراحتی داشته و از سوی تیم پزشکی برای انجام اسکن ارسال شده است.

خبر خوب این است که هیچ مصدومیت جدی دیده نشده اما با توجه به تاریخچه مصدومیت‌های این بازیکن، شاید آنها ترجیح دهند که از او در دیدار روز چهارشنبه در آمستردام استفاده نکنند.

سرخپوشان پیش از این ویرژیل فن دایک را نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی از دست داده بودند و غیبت ماتیپ کار را بیش از پیش برای یورگن کلوپ دشوار خواهد کرد. هرچند فابینیو نشان داده که می‌تواند گزینه خوبی برای حضور در دفاع میانی باشد و احتمال دارد در دیدار اول مسابقات لیگ قهرمانان اروپا برابر آژاکس نیز از او در این پست استفاده شود. 

تگ ها


ویرجیل فن دایک جول ماتیپ لیورپول