غیررسمی ; تمدید قرارداد مسی تا 2021

وبسایت رسمی برنامه نود -طبق ادعای ایستگاه رادیوییCadena Ser، مراحل تمدید قرارداد لیونل مسی نهایی شده و رقم فسخ قرارداد او به طور چشمگیری افزایش یافته است ......

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق ادعای ایستگاه رادیویی Cadena Ser، مراحل تمدید قرارداد لیونل مسی نهایی شده و رقم فسخ قرارداد او به طور چشمگیری افزایش یافته است

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت رسمی برنامه نود، گفته می شود که قرارداد لئو مسی با بارسلونا تا سه سال دیگر تمدید شده است، و امکان تمدید برای سال چهارم نیز وجود دارد. قرارداد کنونی او تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد و قرارداد جدید حداقل تا سال ۲۰۲۱ خواهد بود، زمانی که دوران ریاست جوزپ ماریا بارتومئو نیز به پایان می رسد.

روز دوشنبه در برنامه EL Club de la Mitjanit، از شبکه ۳ کاتالونیا اعلام شد که مسی در قرارداد جدیدسالانه به طور خالص ۳۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد. تغییر عمده دیگری که در قرارداد جدید صورت گرفته، رقم فسخ قرارداد اوست که از ۲۵۰ میلیون یورو به ۴۰۰ میلیون یورو افزایش یافته و به این ترتیب  بارسلونا می خواهد دست تمام مشتریان ستاره آرژانتینی را کوتاه کند.

طبق این گزارش، قرارداد جدید به دلایل حسابداری تا ۳۰ ژوئن امضا نخواهد شد و به هزینه های فصل آینده مرتبط خواهد شد. به این ترتیب مسی تا ۳۴ یا ۳۵ سالگی با بارسلونا قرارداد خواهد داشت.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال