غیرممکن است امباپه پیشنهاد جدید PSG را رد کند

کادنا سر در گزارشی ویژه خبر داد که رئال امیدی به جذب کیلیان امباپه ندارد و قرارداد تمدید جدید پی اس جی به این بازیکن، رد نشدنی به نظر می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید ماه گذشته کار انتقال دیوید آلابا را نهایی کرد و او را باید تنها خرید تابستانی این باشگاه دانست. 

در واقع رئال همچون تابستان سال پیش نقل و انتقالات خلوتی خواهد داشت و تنها اقدام به فروش یا انقال قرضی بازیکنانش خواهد کرد. کادنا سر در همین رابطه گزارش داد که مدیران رئال تنها در صورتی که امکان جذب کیلیان امباپه وجود داشته باشد وارد بازار خواهند شد ولی به خوبی می دانند که امسال این انتقال غیرممکن است.

طبق این گزارش، باشگاه پی اس جی که تاکنون در تمدید قرارداد امباپه ناموفق بوده، به زودی پیشنهادی ارائه خواهد داد که پاسخ منفی دادن به آن غیرممکن است. ثروتمندترین باشگاه دنیا مشکلی برای برآورده کردن نیازهای مالی امباپه ندارد و رئال هرگز قادر به ارائه پیشنهادی مشابه نیست. 

در رئال تنها امیدوارند که امباپه مقاومت کرده و تا سال بعد صبر کند.  یعنی زمانی که بازیکن آزاد خواهد بود ولی به نظر می رسد که این یک خیال خوشبینانه باشد. رئال در حال حاضر سی و پنج بازیکن دارد و باید این فهرست را به بیست و پنج بازیکن تقلیل دهد. همه تمرکز باشگاه روی این قضیه خواهد بود و هواداران امسال هم نباید امیدی به جذب بازیکن بزرگ داشته باشند. 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال