غیر رسمی؛ پنجره پرسپولیس باز شد

سرپرست مدیرعاملی سابق باشگاه پرسپولیس مدعی شد که طلب برانکو به طور کامل پرداخت شده تا پرونده مطالبات این مربی کروات و دستیارانش بسته شود....

به گزارش “ورزش سه”، مهدی رسول پناه که چندی پیش از سمت سرپرستی در باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و این موضوع توسط وزارت ورزش پذیرفته شد، امروز مدعی شد که مطالبات سرمربی کروات سابق این باشگاه به طور کامل پرداخت شده و مراحل اعلان به فیفا و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه در دست بررسی قرار دارد.

مهدی رسول‌پناه با اعلام این خبر گفت: خدا را شکر می‌کنم که در پایان کار سرپرستی باشگاه پرسپولیس به قولی که به هواداران دادم عمل کرده و پول طلب برانکو به صورت کامل پرداخت شد. جا دارد از همه اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه، کارگزار پرسپولیس و همه کسانی که در این راستا کمک کردند تشکر کنم چرا که در وضعیت کنونی و گرانی ارز خارجی تأمین این پول واقعا دشوار و سخت بود.
او در ادامه افزود: در کنار مطالبات سرمربی محترم کروات، طلب دستیاران برانکو هم به صورت کامل پرداخت شد و دیگر از این ناحیه جای نگرانی وجود ندارد. ان‌شاءالله به زودی پنجره بسته شده نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس هم باز خواهد شد.


رسول‌پناه در پایان گفت: همچنین وظیفه خودم می دانم به عنوان یک هوادار تیم پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش هم بابت زحماتی که برای این تیم کشیدند قدردانی و به خاطر این تأخیر ۲ ساله در پرداخت دستمزد از آنها عذرخواهی کنم. در خاتمه برای این مربی جنتلمن و با شخصیت آرزوی موفقیت و تندرستی دارم.

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران