غیر منتظره؛ جنارو گتوزو در آستانه جدایی از فیورنتینا

گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که جنارو گتوزو در آستانه جدایی زودهنگام از فیورنتینا قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، در طول فصل گذشته بارها از احتمال برکناری جنارو گتوزو از هدایت ناپولی صحبت شد. با این حال در پایان فصل و بعد از ناکامی ناپولی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، نهایتاً این اتفاق رخ داد و گتوزو بعد از پشت سر گذاشتن روزهای پر فراز و نشیب در ناپل، از این باشگاه جدا شد.

بعد از جدایی گتوزو از ناپولی شایعات زیادی در رابطه با آینده این سرمربی ایتالیایی مطرح شد و حتی در مقطعی گفته شد که او یکی از گزینه های هدایت یوونتوس نیز محسوب می‌شود اما نهایتاً جنارو گتوزو چندی پیش به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا انتخاب شد.

اما بعد از تنها چند هفته به نظر می‌رسد که جنارو گتوزو به شکل غیر منتظره ای در آستانه جدایی از فیورنتینا قرار گرفته است. گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که این سرمربی ایتالیایی با مدیران فیورنتینا به اختلاف خورده و به همین دلیل گتوزو تصمیم گرفته که خیلی زود با این باشگاه قطع همکاری کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده به نظر می رسد که اصلی ترین اختلاف بین گتوزو و باشگاه فیورنتینا مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری این باشگاه است؛ بدین معنا که فیورنتینا می‌خواهد سرمایه گذاری کمتری نسبت به خواسته‌های گتوزو داشته باشد و همین موضوع باعث اختلاف بین دو طرف شده است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ گنارو گتوزو ناپولی فیورنتینا