فابرگاس اعتراف کرد که در سال 2004 پیتزایش را به سمت فرگوسن پرتاب کرده است

سسک فابرگاس پس از 13 سال، اعتراف کرد در بازی معروف منچستر یونایتد و آرسنال در سال 2004، او بوده که تکه پیتزایی را به سمت الکس فرگوسن پرتاب کرده است ......

سسک فابرگاس پس از 13 سال، اعتراف کرد در بازی معروف منچستر یونایتد و آرسنال در سال 2004، او بوده که تکه پیتزایی را به سمت الکس فرگوسن پرتاب کرده است.

به گزارش Sky Sports، در سال 2004، منچستر یونایتد با پیروزی 2-0 مقابل آرسنال، به رکورد تاریخی 49 مسابقه بدون شکست این تیم پایان داد. پس از این مسابقه بسیار خشن، جنجال ها به رختکن هم کشیده شد و بازیکنان در تونل ورزشگاه درگیر شدند. در میان درگیری بازیکنان، تکه پیتزایی به سمت الکس فرگوسن روانه شد، اما اینکه چه کسی این کار را انجام داد؛ برای همیشه مجهول مانده بود. برای مدت ها فابرگاس، متهم اصلی این اتفاق قلمداد می شد اما مدرکی برای اثباتش وجود نداشت تا اینکه خود این بازیکن سرانجام پس از 13 سال به این حرکت، اعتراف کرد.

جیمز کوردن از فابرگاس پرسید: «آیا می توانی امشب پرونده پیتزای پرنده را ببندی؟ آیا تو آن پیتزا را پرت کردی؟»

هافبک چلسی در پاسخ گفت:

بله، ناگهان صداهایی از تونل شنیدم و با خودم گفتم چه اتفاقی دارد می افتد؟ با تکه ای پیتزا (از رختکن) به بیرون رفتم و سول کمپل، ریو فردیناند، مارتین کیون و... را دیدم. همه همدیگر را فشار می دادند. می خواستم وارد گود شوم به همین خاطر، پیتزایم را پرت کردم. ناگهان دیدم این پیتزا به صورت فردی برخورد کرد که قصد چنین کاری در قبالش را نداشتم. از سر الکس عذرخواهی کردم، واقعا نمی خواستم اینطور شود!

آرسنالی ها به خاطر ضربه زدن به خوزه آنتونیو ریس از دست گری و فیل نویل عصبانی بودند. در عین حال فن نیستلروی درخشش اشلی کول را زیر سایه قرار داده بود و ریو فردیناند نیز اجازه تکان خوردن به فردی لیونبرگ نمی داد. احساس ناعدالتی اما آنجا به آن ها القا شد که وین رونی در جدال با کمپل تعادل خود را از دست داد تا ضربه پنالتی اعلام شود و منچستر یونایتد پیروز میدان شود.

تگ ها


اخبار روز سسک فابرگاس چلسی فوتبال