فابرگاس؛ تعویض طلایی برای پیروزی موناکو

سسک فابرگاس در مقابل PSG برای موناکو نمایشی خیره‌کننده داشت و موناکو با حضور یک نیمه‌ای او موفق شد باخت ۲-۰ را با پیروزی ۳-۲ عوض کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازی دیروز پاری سن ژرمن و موناکو در لیگ۱ فرانسه برای شاگردان توخل اهمیت زیادی داشت چرا که به فاصله چند روز پیش از بازی مهم و حیاتی این تیم با لایپزیش در لیگ قهرمانان برگزار می‌شد.

پاریسی ها نیمه اول را طوفانی برگزار کرده و با دو گل کیلیان امباپه از حریف ۲-۰ پیش افتادند و این نتیجه را تا پایان نیمه حفظ کردند.

اما در نیمه دوم این موناکو بود که با یک تعویض طلایی از سوی سرمربی اش نیکو کوواچ ورق را کاملاً برگرداند و همه آرزوهای PSG را نقش بر آب کرد. حضور سسک فابرگاس باتجربه در میدان وضعیت را چنان به سود موناکو تغییر داد که باخت ۲-۰ به پیروزی ۳-۲ تغییر کرد. فابرگاس خودش هم از روی نقطه پنالتی یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد و مهمترین نقش را در بازگشت رویایی موناکو بازی کرد.

در دقیقه ۵۲ کوین فولاند با شوتی از فاصله نزدیک اولین گل موناکو را به ثمر رساند تا اختلاف به یک گل برسد. در دقیقه ۶۶ سانتر زیبای فابرگاس در محوطه جریمه PSG به فولاند رسید و او دومین گل خود را به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود. در اداه بازی هم در دقیقه ۸۴ موناکو صاحب یک پنالتی شد و فابرگاس با خونسردی تمام این پنالتی را وارد دروازه کرد تا تیمش را پیروز مسابقه کند.

خوش و بش نیکو کوواچ با تعویض طلایی اش در انتهای بازی

بیشتر بخوانید:

هنوز با مورینیو دوست هستم ولی با گواردیولا.....

 

تگ ها


فابرگاس تیم ملی اسپانیا پاری سن ژرمن فوتبال ایران فوتبال