فابرگاس: رئال مادرید دو بار برای خرید من تلاش کرد

سسک فابرگاس ستاره سابق بارسلونا و چلسی، مدعیست که رئال مادرید تاکنون دو بار برای انتقال او تلاش کرده است...

سسک فابرگاس ستاره سابق بارسلونا و چلسی، مدعیست که رئال مادرید تاکنون دو بار برای انتقال او تلاش کرده است

به گزارش خبرنگار مدال، سسک فابرگاس ستاره اسپانیایی موناکو، از محصولات لاماسیا، آکادمی فوتبال بارسلونا بود که در جوانی راهی آرسنال شد و پس از ۸ فصل در سال ۲۰۱۱، با جنجال بسیار دوباره به بارسلونا بازگشت.

او مدعی شده که در طول این سالها رئال مادرید نه فقط یک بار، بلکه دو بار برای انتقال او اقدام کرده است.

او در مصاحبه‌ای با آ اس در این مورد می‌گوید: "برای انتقال به رئال مادرید، هم از سوی پرز و هم از سوی کالدرون با من تماس گرفته شد. آنها بارها با من تماس گرفتند. اولین بار من بسیار جوان بودم و تنها ۱۸ سال داشتم که پیشنهاد حقوقی بسیار خوب برای حضور در مادرید به من دادند، اما در آرسنال احساس خوبی داشتم و نمی‌توانستم لندن را ترک کنم.

اما بار دوم، در سن ۲۳ سالگی زمانی که مصدوم شده بودم، نامه بسیار محبت‌آمیزی از آنها دریافت کردم. همواره از رفتاری که رئالی‌ها با من داشتند متشکر هستم اما من همیشه رویای بازی برای بارسلونا را داشتم و در نهایت به این آرزو رسیدم."

فابرگاس سه فصل در بارسلونا بازی کرد و پس از آن در سال ۲۰۱۴ راهی چلسی شد. او در ژانویه ۲۰۱۹، بعد از کسب افتخارات بسیار راهی فرانسه و باشگاه موناکو شد.

اخبار مرتبط:

فابرگاس: ساری بسیار یک‌دنده است/ لمپارد فوق‌العاده کار کرده است

تگ ها


فوتبال جهان ستاره اسپانیایی فلورنتینو پرز نشریه آ اس نقل و انتقالات سسک فابرگاس رئال مادرید موناکو بارسلونا لوشامپیونه فرانسه Primera División فوتبال