فابرگاس : فوتبال لعنتی باورنکردنی است

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، باتشوایی شب گذشته تک گل بازی را برای چلسی به ثمر رساند که اولین گلش پس از ماه آگوست بود و همین گل قهرمانی را برای چلسی به ارمغان آورد ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، باتشوایی شب گذشته تک گل بازی را برای چلسی به ثمر رساند که اولین گلش پس از ماه آگوست بود و همین گل قهرمانی را برای چلسی به ارمغان آورد ...

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، باتشوایی شب گذشته تک گل بازی را برای چلسی به ثمر رساند که اولین گلش پس از ماه آگوست بود و همین گل قهرمانی را برای چلسی به ارمغان آورد. فابرگاس که دومین قهرمانی اش در سه سال اخیر را با چلسی کسب کرده، بی نهایت خوشحال بود و مدعی شد که باورش نمی شده که روزی دوباره قهرمان شوند.

 او گفت:" فکر می کردم این بازی از آن بازی ها باشد. ما خیلی موقعیت در نیمه اول خراب کردیم. شاید کمی استرس داشتیم ولی سپس موقعیت ایجاد کردیم و میچی گلزنی کرد، فوتبال اینگونه است. این فوتبال است. فوتبال لعنتی باورنکردنی است.

 چون در چمپیونزلیگ حضور نداشتیم، تعداد بازی های امسالمان خیلی نبود. بعضی بازیکنان زیاد بازی نکردند ولی باتشوایی از فرصتش استفاده کرد و برایش خیلی خوشحالم. سال گذشته خیلی بد بود، به همین خاطر، بازگشت دوباره و بردن لیگ استثنایی بوده است."