فابرگاس: ما قهرمان انگلیس هستیم و از بارسلونا نمی ترسیم

سسک فابرگاس، هافبک باشگاهچلسیاز واکنش هم تیمی هایش پس از مشخص شدن قرعه شان می گوید آن ها قهرمان جزیره به حساب می آیند و لایق احترام زیادی هستند ......

 سسک فابرگاس، هافبک باشگاه چلسی از واکنش هم تیمی هایش پس از مشخص شدن قرعه شان می گوید  آن ها  قهرمان جزیره به حساب می آیند و لایق احترام زیادی هستند.

فابرگاس اسپانیایی اظهار داشت:

در تمرینات بودیم که تیبو کورتوا داد زد بارسا رقیب ماست و بعد از آن دوباره به تمرینات ادامه دادیم. آن ها یکی از بهترین تیم های دنیا هستند، اما ما هم قهرمان جزیره به حساب می آییم و لایق احترام هستیم. باید شانس خودمان را امتحان کنیم. باید دو بازی بی نقص مقابل بارسا به نمایش بگذاریم. قبلا هم این اتفاق رخ داد و در فوتبال هیچ چیزی غیرممکن نیست. هرچیزی امکان دارد، پس باید از فرصت های به دست آمده نهایت استفاده را ببریم. باید خلق موقعیت کرده و در عین حال، قدر آن ها را بدانیم. این بازی برای ما مهم خواهد بود.

بازکن سابق آکادمی لاماسیا ادامه داد:

 این بازی برای من اهمیت زیادی خواهد داشت. مخصوصا که متولد آنجا هستم. چه بارسلونا را دوست داشته باشید چه نه، واژه «خاص» چه مواقعی که برای آن ها یا در مقابل آن ها بازی می کنید، کاملا توصیف کننده شرایط است. مرحله خارق العاده ای خواهد بود و مطمئنم همه از این دو بازی لذت خواهند برد.

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال