فابرگاس: در قلبم خودم را آرسنالی می‌دانم

سسک فابرگاس، ملی پوش سابق اسپانیایی، اعلام کرد که علی رغم بازی کردن برای هر دو تیم آرسنال و چلسی، خود را طرفدار توپچی ها می داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فابرگاس که یکی از محصولات آکادمی بارسلونا بود، در سال ۲۰۰۳ راهی آرسنال شد و تا سال ۲۰۱۱ برای این تیم بازی کرد اما بعد از سه فصل بازی بارسلونا، در سال ۲۰۱۴ به چلسی پیوست. با این وجود، او اعلام کرد که خود را یک آرسنالی می داند.

او در یک گفتگوی اینستاگرامی با تیری آنری، هم تیمی سابقش، شرکت کرد و ابتدا ستاره فرانسوی گفت:" وقتی به تو فکر می کنم، تو را با پیراهن قرمز تصور می کنم. می دانم که مردم می گویند تو با چلسی قهرمان لیگ شدی و اسطوره چلسی محسوب می شوی اما برای من آرسنالی هستی."

فابرگاس هم در پاسخ گفت:" من آرسنالی هستم و این برای بقیه عمر، بخشی از من خواهد بود. هیچ وقت فکر نکردم که احساس درهمی در مورد این دو تیم دارم؛ شما به یک باشگاه می روید، با آدم ها برخورد می کنید، جام می برید، مهم می شوید و قهرمانی به دست می آورید. در نهایت علاقه زیادی به آن باشگاه پیدا می کنید.

حق با تو است. فراموش نمی کنید که از کجا آمده اید و من از آکادمی بارسلونا آمدم و این را هرگز فراموش نمی کنم اما در آرسنال به بالاترین سطح رسیدم و این را هم فراموش نمی کنم. خوش شانس بودم که در آن زمان به آرسنال رفتم؛ تو را دیدیم، اشلی کول، روبرت پیرس، پاتریک ویرا و سول کمپبل را.

مدیریت باشگاه، قدرت رهبری زیادی به من داد و همه چیزهایی که برای تبدیل شدن به یک بازیکن خوب نیاز بود. من هرگز انکار نمی کنم که در قلبم، خودم را آرسنالی می دانم.

فوتبال فراز و نشیب های زیادی دارد اما من هرگز ارتباطم با هواداران را فراوش نمی کنم و عشقی که به آرسنال و چلسی داشتم. هیچ کسی هیچ وقت چیز بدی از من در مورد آرسنال نشنید؛ حتی وقتی که به چلسی رفتم و با آنها قهرمان لیگ شدم."

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال سس فابرگاس آرسنال چلسی فوتبال