فابینیو: بی‌انگیزه شدن برای لیورپول مثل سم است

فابینیو ستاره لیورپول می‌گوید این تیم نباید به قهرمانی فصل گذشته‌اش غره شود و بازیکنان لیورپول باید برای فرار از این تله به هم انگیزه بدهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فابینیو ستاره برزیلی ملی‌پوش لیورپول می‌گوید لیورپول برای تکرار قهرمانی فصل گذشته اش در لیگ برتر نباید از خود راضی شده و قهرمانی را حق مسلم این تیم بداند. توصیه ستاره برزیلی این است که هم تیمی هایش برای فرار از این تله به هم انگیزه داده و یکدیگر را به تلاش بیشتر تشویق کنند.

شاگردان یورگن کلوپ فصل گذشته یک سال درخشان را پشت سر گذاشته و بعد از سی سال موفق شدند جام قهرمانی باشگاه های انگلیس را بالای سر ببرند. لیورپول در فصل جاری هم شروع خوبی داشته و فارغ از شکست عجیب ۷-۲ مقابل استون ویلا نتایج بدی بدست نیاورده. با اینحال فابینیو نسبت به از خود راضی شدن بازیکنان این تیم هشدار داد.

فابینیو در گفتگویی با وبسایت لیورپول در این باره گفت: " کلوپ گفته که موفقیتهایی که ما تا اینجا بدست آورده ایم مهم است ولی با توجه به تیم باکیفیتی که داریم می توانیم از این هم موفق تر باشیم. ما باید به کسانی که می گویند لیورپولی ها حالا دیگر قهرمان چمپیونزلیگ و لیگ برتر شده اند و انگیزه ندارند بی توجه باشیم و روی هدفهای خودمان تمرکز کنیم. هدف ما این است که به پیروزی ادامه دهیم و یکی از بهترین تیمهای دنیا باشیم".

ستاره برزیلی لیورپول در ادامه گفت: " بازیکنان ما دائماً به هم انگیزه می دهند و نمی گذارند کسی در جا بزند و از وضعیت خودش و تیم راضی باشد. این در حال حاضر خیلی مهم است. ما با اینکه تیم موفقی بوده ایم ولی باید به هم انگیزه بدهیم تا برای موفقیتهای بیشتر همیشه انگیزه بالا داشته باشیم".

بیشتر ببینید:

سادیو مانه ستاره آفریقایی لیورپول در لیگ جزیره/ ویدیو

خلاصه بازی لیورپول 2 - شفیلدیونایتد 1

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال