فاتح تریم قصد داشت هافبک گالاتاسرای را به استقلال ببرد

......

 

 

سرمربی پیشین تیم ملی ترکیه قصد داشت در صورتی که به استقلال بیاید، هافبک ترکیه ای گالاتاسرای را نیز به این تیم بیاورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماجرای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال روز گذشته (دوشنبه) با معرفی رسمی وینفرد شفر آلمانی به عنوان جانشین علیرضا منصوریان به سرانجام رسید. سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته اعلام کرد گزینه اول باشگاه فاتح تریم بوده است، اما از آنجایی که باشگاه استقلال تنها توان پرداخت دو میلیون دلار را داشته و نمی توانسته است درخواست دستمزد چهار میلیون دلاری این سرمربی ترکیه ای را اجابت کند، قید استخدام وی را زده و در نهایت هم با وینفرد شفر به توافق رسیده است.

سایت روزنامه «فوتو ماچ» ترکیه به نقل از منابع خود گزارش داد، اگر فاتح تریم 64 ساله پیشنهاد استقلال را می پذیرفت، قصد داشت سلچوک اینان، هافبک 32 ساله گالاتاسرای را با خود به تهران ببرد و او را تبدیل به اولین فوتبالیست ترکیه ای شاغل در لیگ فوتبال ایران کند. برخی گزارش های دیگر اما حاکی از آن است که هافبک گالاتاسرای در صورت داشتن پیشنهاد از استقلال آن را رد می کرد.

سلچوک اینان 58 بازی ملی با پیراهن ترکیه در کارنامه اش دارد و از سال 2011 تاکنون عضو تیم گالاتاسرای بوده و در 247 بازی از رقابت های مختلف 55 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال