فاتی ستاره مد نظر لاروخا برای یورو 2020

روبرتو مورنو سرمربی اسپانیا تایید کرده که به دعوت کردن آنسو فاتی به یورو 2020 به طور جدی فکر می‌کند و به این ترتیب ستاره جوان بارسلونا در آستانه حضور در یورو با لاروخا قرار دارد....

روبرتو مورنو سرمربی اسپانیا تایید کرده که به دعوت کردن آنسو فاتی به یورو 2020 به طور جدی فکر می‌کند و به این ترتیب ستاره جوان بارسلونا در آستانه حضور در یورو با لاروخا قرار دارد.

به گزارش مدال، تیم ملی اسپانیا امشب می‌تواند با برتری برابر تیم ملی نروژ صعود خود به یورو 202 را نهایی کند، تیمی که هدایت آن در دستان «روبرتو مورنو» قرار دارد.

جالب اینکه سرمربی لاروخا در این بین تایید کرده که قصد دارد «آنسو فاتی» پدیده 16 ساله بارسلونا را به تیم بزرگسالان اسپانیا دعوت کند.

فاتی اکنون به تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیا دعوت شده است و مورنو درباره او گفت: «خوشحالم که آنسو فاتی با تیم زیر 21 ساله‌ها است. امیدوارم بتواند به آنها کمک کند. من شرایط او را دنبال می‌کنم و حتی ممکن است تابستان آینده در یورو 2020 برای لاروخا به میدان برود.»

بیشتر بخوانید:

دعوت رسمی از آنسو فاتی به تیم جوانان اسپانیا

تگ ها


آنسو فاتی آنسو فاتی اسپانیا آنسو فاتی بارسلونا اسپانیا تیم ملی اسپانیا لاروخا یورو ۲۰۲۰ جام ملتهای اروپا فوتبال جهان روبرتو مورنو فوتبال