فاجعه دفاعی در لیورپول وخیم تر شد

این روزها مدافعان لیورپول یکی پس از دیگری مصدوم می شوند و مشخص نیست یورگن کلوپ برای بازی با لستر چه مدافعانی را در دسترس خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های ابتدایی لیگ برتر انگلیس و در دربی مرسی ساید بود که ویرژیل فن دایک مدافع ارزشمند هلندی لیورپول پس از برخورد شدید با جوردن پیکفورد دچار مصدومیت رباط صلیبی شد و تقریبا فصل را از دست داد.

چند هفته بعد نوبت به فابینیو رسید تا او هم مصدوم شود و کار برای یورگن کلوپ را دشوار کند. ترنت الکساندر آنولد مدافع راست ملی پوش لیورپول هم در جریان بازی با منچسترسیتی مصدوم شد و یک ماه دیگر به دور از میادین خواهد ماند.

جو گومز دیگر مدافع میانی لیورپول هم در تمرین تیم ملی انگلیس مصدوم شد و هفته قبل مجبور به جراحی شد تا فصل را از دست بدهد. اخبرا بد برای لیورپول تمام نداشتند و سه روز پیش خبر رسید که اندرو رابرتسون مدافع چپ لیورپول هم در اردوی اسکاتلند مصدوم شده و او نیز چند هفته در دسترس نخواهد بود.

به این ترتیب یورگن کلوپ برای بازی هفته بعد برابر لسترسیتی تنها ژوئل ماتیپ را به عنوان دفاع باتجربه در اختیار دارد و قرار بود ریس ویلیامز مدافع جوان ۱۹ ساله زوج او در دفاع باشد که امروز رسانه های انگلیسی خبر از مصدومیت او در اردوی تیم زیر ۲۱ ساله های انگلیس دادند. او که فصل جاری سه بازی برای قرمزها انجام داده، اردوی انگلیس را ترک کرد و برابر لستر نیز غایب خواهد بود.

لیورپول در شرایط بسیار عجیبی گرفتار شده و باید دید کلوپ در نهایت چه فکری برای این وضعیت عجیب و غیرمنتظره خواهد کرد.

تگ ها


ویرجیل فن دایک اندی رابرتسون ترنت الکساندر-آرنولد لیورپول