فاجعه سانچز؛ هر گل او ۱۱ میلیون یورو می‌ارزد!

الکسیس سانچز دستمزد بسیار بالایی در یونایتد می‌گیرد و هنوز هم منچستری‌ها نتوانستنتد او را به فروش برسانند....

به گزارش مدال، الکسیس سانچز که به عنوان جانشین هنریک مخیتاریان به منچستر پیوسته آماری فاجعه‌بار در این تیم بر جای گذاشته است. سانچز با آمار ۸۰ گل و ۴۵ پاس گل در ۱۶۸ بازی حرفه‌ایش با مخیتاریان + ۲۰ میلیون یورو معاوضه شد. دستمزد سانچز ۴۷۸ هزار دلار در هفته است که به علاوه ۷۵ هزار یورویی که به ازای هر بار حضورش در ترکیب می‌گیرد، دستمزد بسیار بسیار بالایی محسوب می‌شود. سانچز فصل گذشته ۱۱ بار در ترکیب قرار گرفت و از این بابت ۱.۱ میلیون یورو برای یونایتد هزینه بر جای گذاشت.
سانچز در ۴۵ بازی خود برای شیاطین سرخ توانست ۵ گل بزند و ۹ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش بدهد. با اندکی جمع و تقسیم می‌توان به آمار جالبی رسید. هر گل سانچز ۱۱ میلیون یورو برای منچستریونایتد هزینه داشته است. پاس گل‌های او اما خرج کمتری برای یونایتد تراشیده و هر پاس گل سانچز ۶ میلیون یورو می‌ارزد. نکته جالب‌ترآمار شوت‌های اوست که هر شوت داخل چهارچوب سانچز ۱.۷ میلیون یورو برای یونایتد هزینه برجای گذاشته است.
منچستریونایتد تصمیم گرفته سانچز را به فروش برساند اما نتوانست با اینتربه توافق برسد و حالا باید بازیکنی که هر دقیقه بازی‌اش نزدیک به ۲۰ هزار یورو آب می‌خورد را در اولدترافورد تحمل کند.

بیشتر بخوانید:

نویل: باید سریع‌تر از شر الکسیس خلاص شویم!

 

تگ ها


حاشیه الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال