فاریا: بازی العین کلید صعود ما به یک هشتم نهایی است

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر معتقد است تیمش توانایی صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان را دارد و شکست در لیگ روی عملکرد بازیکنانش در آسیا اثر نمی گذارد....

سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر معتقد است تیمش توانایی صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان را دارد و شکست در لیگ روی عملکرد بازیکنانش در آسیا اثر نمی گذارد.

به گزارش مدال،امشب در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب، تیم های الدحیل قطر و العین امارات در گروه C به مصاف هم می روند. این بازی در حالی برگزار می شود که هر دو تیم با ناکامی از لیگ داخلی به آسیا می روند. الدحیل قهرمانی قطر را از دست داده و العین هم با باخت 5 بر یک مقابل الجزیره، یک گام دیگر از کورس قهرمانی عقب افتاده است.

روی فاریا،سرمربی تیم الدحیل در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: شکست ما در لیگ قطر روی عملکرد تیم در این بازی اثری نخواهد گذاشت. ما قهرمانی را در همان روز تساوی با السد از دست  دادیم. در این دیدار مقابل حریفی قدرتمند بازی می کنیم اما الدحیل خودش هم تیمی قوی است و چه در زمین خودش چه خارج از خانه، به برد نیاز دارد تا بتواند صعود به دور حذفی را مسجل کند. این مسابقه هم کلید راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی است.

او افزود: اینکه صعود کنیم از اینکه در چه رتبه ای قرار بگیریم مهم تر است. تیم ما توانایی این کار را دارد.