فاز متر و دمپایی برای دربی 90 فراموش نشود!

بالاخره علم پیشرفت می‌کند و شما مجبورید به روز رسانی شوید، دربی 90 اقلام زیاد و جدیدی لازم دارد که باید در جیب داشته باشید...

بالاخره علم پیشرفت می‌کند و شما مجبورید به روز رسانی شوید، دربی 90 اقلام زیاد و جدیدی لازم دارد که باید در جیب داشته باشید

محمد سررشته داری
برای دربی های قبلی حتما بوق و کلاه و پرچم جزو ابزار لازم جهت ورود به ورزشگاه ها بود البته اگر دم درب ورزشگاه چوب حصیری پرچم و البته بوقتان را از شما نمی گرفتند. گواش هم جزو ضروریات بود تا صورت خودتان را رنگ کنید اما واقعیت اینست که باید این روزها به روز رسانی شوید، برای دربی 90 که نسبت به دربی های قبلی علم بیشتر پیشرفت کرده شما به چیزهای جدیدی هم نیاز دارید. شاید تا ده سال قبل گوشی نوکیا 1100 برای دفاع از خود کافی بود. اما این روزها حتما باید گوشی هوشمند داشته باشید حتی اگر شده برای خرید بلیت. با همین میزان و همین فرمان که جلو بروید متوجه می شوید که یکی دیگر از نیاز های امروز شما برای جیبتان در دربی فاز متر است.

 

فاز متر و دمپایی پلاستیکی!
عبور از گیت های برقی و عبور از میله های آهنی همه و همه فاز متر می خواهد. 
نحوه استفاده: انگشت اشاره خود را روی پشت فاز متر بر روی دکمه آهنی قرار می دهید و نوک فاز متر را روی شیئ فلزی که می خواهید از آن عبور کنید می گذارید اگر چراغ روشن شد باید گیت را عوض کنید و به آن فلز ها دست نزنید! اگر هم روشن نشد می توانید از گیت مورد نظر و منتخب خودتان عبور کنید. 
فراموش نکنید دمپایی پلاستیکی هم داشته باشید که به هنگام عبور از گیت ها آن را به پا کنید تا اتصال برق با زمین برقرار نشود. در این صورت مطمئن تر خواهید بود.

 

تمرین برای سوار شدن به مترو دروازه شمیران!
سعی کنید وقتی از بوفه ها خرید می کنید دست و پایتان را باز نگه ندارید ، چون ممکن است تحت فشار دست و پای شما بشکند، ترجیحا اگر از قبل برنامه حضور در دربی را داشته اید یک هفته تمام سعی کنید در مترو دروازه شمیران سوار مترو شوید، اگر موفق شدید، شما شرایط حضور در دربی و خرید ساندویچ را دارید. اگر نه که هیچ!

 

پارکینگ!
ترجیحا خودرو با خود نبرید چون پارکینگ های ورزشگاه آزادی را به فدراسیون های دیگر اجازه داده اند، اسنپ و طپسی و تاکسی و اتوبوس و می نیبوس پیشنهاد ما است برای شما . البته می توانید با موتور مسافر کشی و درآمد زایی هم داشته باشید. اصلا پارکینگ ها را اجاره داده اند برای رفاه حال شما موتورسواران عزیز که یک لقمه نان حلال با خود به خانه ببرید!


قرص ضد مسمومیت!
قرض ضد مسمومیت غذایی همراه داشته باشید مخصوصا هنگام خرید کالباس گوجه های دستفروشان. آنها احتمال اینکه کالباس ها از دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان مانده باشد بسیار زیاد است البته محض احتیاط می توانید کالباس و گوجه اش را بیرون بیاندازید و بعد نان خالی آن را میل کنید، نگران نباشید چیز زیادی را از دست نمی دهید، کالباس و گوجه داخل ساندویچ نهایتا دو گرم است ، تقریبا آنها را به نان نشان داده اند!

بیشتر بخوانید:

بزرگترین سرگیجه استراماچونی برای دربی چیست؟

 

تگ ها


اخبار دربی ۹۰ دربی 90 پرسپولیس استقلال محمد سررشته‌داری یادداشت اختصاصی فوتبال