فاشیون ساکالا، ستاره تیم ملی جوانان زامبیا گزینه خارجی مد نظر باشگاه استقلال است؟

شب گذسته، یک بازیکن خارجی برای مذاکره با باشگاه استقلال راهی دفتر پندار توفیقی شده و گفته شد که این بازیکن بدون توافق دفتر باشگاه استقلال را ترک کرد ......

شب گذسته، یک بازیکن خارجی برای مذاکره با باشگاه استقلال راهی دفتر پندار توفیقی شده و گفته شد که این بازیکن بدون توافق دفتر باشگاه استقلال را ترک کرد ...

 شب گذسته، یک بازیکن خارجی برای مذاکره با باشگاه استقلال راهی دفتر پندار توفیقی شده و گفته شد که این بازیکن بدون توافق دفتر باشگاه استقلال را ترک کرد.

اما چیزی که مشخص است این است که این بازیکن مذاکرات ابتدایی را با باشگاه استقلال انجام داده است. با پیگیری های انجام شده مشخص شد که این بازیکن فاشیون ساکالا مهاجم تیم ملی جوانان زامبیا است که مدتی پیش در جام جهانی جوانان نیز مقابل ایران به میدان رفت و 2 گل از 4 گل زامبیا را نیز مقابل ایران به ثمر رساند. ساکالا از ستارگان تیم ملی زامبیا در مسابقات جام جهانی جوانان بود. البته باشگاه استقلال هنوز به طور رسمی مذاکره با این بازیکن را تایید نکرده است اما این بازیکن در اینستاگرام، صفحه رسمی باشگاه استقلال را دنبال کرده است که این موضوع به شایعات آبی پوش شدن این بازیکن دامن زده است.

لازم به ذکر است ساکالا عضو تیم دوم اسپاراتاک مسکو روسیه است، این بازیکن در مجموع 5 گل نیز برای تیم ملی جوانان زامبیا به ثمر رسانده است.