فاش شد؛ دی ماریا بعد از بازی به لئو مسی چه گفت؟

لیونل مسی و آنخل دی ماریا بعد از دیدار شب گذشته پاری سن ژرمن و بارسلونا خوش و بش گرمی با یکدیگر انجام دادند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته نمایش متفاوتی نسبت به دیدار رفت مقابل پاری سن ژرمن ارائه داد و با وجود تساوی ۱-۱ در تمام طول ۹۰ دقیقه کنترل میدان را در اختیار داشت. در واقع شاید اگر شاگردان رونالد کومان در نوکمپ نیز چنین عملکردی به نمایش می گذاشتند، جای تیم صعود کننده به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تغییر می کرد.

تک گل بارسلونا در مسابقه دیشب روی سوپر گل استثنایی لیونل مسی به ثمر رسید. فوق ستاره آرژانتینی با یک ضربه مهارنشدنی از راه دور دروازه کیلور ناواس را باز کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که البته چند دقیقه بعد مسی یک پنالتی را هم از دست داد تا در عرض یک مدت کوتاه اتفاقات تلخ و شیرینی را هم تجربه کرده باشد.

اما در پایان دیدار دیشب لئو مسی با هم وطن خود یعنی آنخل دی‌ماریا خوش و بش گرمی انجام داد. دو ستاره ای که همواره از رابطه فوق‌العاده ای با یکدیگر برخوردار بوده اند و حتی دی ماریا اخیراً از علاقه‌اش برای بازی در کنار مسی صحبت کرده بود.

اکنون برخی منابع از صحبت های آنخل دی ماریا خطاب به هموطن خود پرده برداشته اند. بر این اساس ستاره PSG به مسی گفته است: " تو در دنیا بهترین هستی. تو با توپ جادو می کنی. با وجود سختی فوتبال تو باعث می شوی که هواداران آن را ساده تصور کنند. تو می بری و می بازی اما به خاطر داشته باش که بارسلونا اکنون بیش از هر زمان دیگری شبیه بارسلوناست."

تگ ها


لیونل مسی پاری سن ژرمن آنخل دی ماریا بارسلونا