فاش شد؛ سری آ در آستانه لغو کامل قرار داشت

وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا می‌گوید که رقابت های سری آ تا آستانه لغو کامل نیز پیش رفته بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا اولین کشور اروپایی بود که با بحران شدید ناشی از شیوع ویروس کرونا روبه رو شد و این موضوع تعلیق کامل رقابت های ورزشی در این کشور و سایر محدودیت ها را در پی داشت اما با هر فراز و نشیبی که بود رقابت سری آ از چندی پیش پیگیری شد و امشب پرونده آن به طور کلی بسته خواهد شد.

وزیر ورزش ایتالیا یعنی وینچنزو اسپادافورا اما حالا مصاحبه جالبی را مطرح کرده و می‌گوید که رقابت های سری آ تا آستانه لغو کامل نیز پیش رفته است. او در این باره گفت: " پرونده طولانی ترین فصل رقابت های سری آ امشب و در یکی از سخت ترین دوران ها برای کشورمان طی سال های اخیر، بسته خواهد شد. هفته ها و ماه ها با مشکلات زیادی روبرو بودیم و تنها فکر ما این بود که چگونه با این بیماری کنار بیاییم، تخت خواب ها را افزایش دهیم و زندگی های بیشتری را نجات دهیم."

اسپادافورا در ادامه گفت: " در این هفته ما واقعاً فکر می‌کردیم که رقابت های سری آ به طور کلی لغو خواهد شد و تا آستانه رخ دادن این اتفاق نیز پیش رفتیم. با این حال و با توجه به پروتکل های بهداشتی که رعایت کردیم نه تنها مسابقات را پیگیری کردیم بلکه توانستیم آن را در بهترین زمان ممکن به پایان برسانیم.

تبریک صمیمانه من به یوونتوس برای نهمین قهرمانی متوالی و البته چیرو ایموبیله برای فتح کفش طلای فوتبال اروپا."

تگ ها


ویروس کرونا