فاصله اندک نویدکیا با سرمربیگری در سپاهان

باشگاه سپاهان اصفهان منتظر پاسخ محرم نویدکیا برای قبول جانشینی امیر قلعه نویی در این تیم است....

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج ضعیف سپاهان در هفته های اخیر رقابت های لیگ برتر و باخت شب گذشته این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل استقلال تهران باعث استعفای امیر قلعه نویی شد.

استعفایی که اگر بلافاصله پس از شکست مقابل آبی پوشان پایتخت رسانه ای نمی شد اخراج قلعه نویی را در پی داشت.

باشگاه سپاهان اصفهان که همچنان بدون تعیین مدیرعامل و با حضور منوچهر نیکفر به عنوان سرپرست این باشگاه به فعالیت خود ادامه می دهد میگوئل تکسیرا را به عنوان جانشین موقت قلعه نویی در دو هفته پایانی لیگ برتر انتخاب کرده است تا در ۱۰ روز آینده تکلیف قطعی سرمربیگری زردپوشان را مشخص کند.

سپاهانی‌ها که به واسطه شروع دوباره لیگ قهرمانان آسیا بصورت متمرکز در کشور قطر به دلیل شیوع ویروس کرونا فرصت چندانی برای گزینش سرمربی ندارند قرار است با محتمل ترین گزینه این روزهای خود به نتیجه نهایی رسیده تا تکلیف جاشین قلعه نویی را مشخص کنند.

محرم نویدکیا که محبوبیت فراوانی نزد هواداران سپاهان دارد بیشترین شانس را برای نشستن روی نیمکت این تیم دارد اما کاپیتان قدیمی زردپوشان همچنان مخالفانی را در سطح مدیران باشگاه دارد که راضی شدن آنها با توجه به شرایط فعلی چندان دور از ذهن نیست.

همچنین گفته می شود محرم نویدکیا نیز برای پذیرش این پست، شروط ویژه ای را در نظر گرفته که بایستی ورد پذیرش هیات مدیره باشگاه قرار بگیرد.

پیگیری های خبرنگار مهر، نشان می دهد باشگاه سپاهان ظرف چند روز آینده تکلیف این موضوع را مشخص می کند تا سرمربی جدید این تیم بلافاصله پس از اتمام رقابت های لیگ برتر کار خود را شروع کند.

تگ ها


محرم نویدکیا تیم فوتبال سپاهان اصفهان امیر قلعه نویی