فاضلی: از هواداران عذرخواهی می‌کنیم

مربی تراکتور اعتقاد دارد این تیم برای نتیجه گیری نیازمند زمان و بهبود مصدومان و بازگشت آنها به تیم است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وحید فاضلی در مورد شکست در مورد بازی با مس رفسنجان باید بگویم تا قبل از گل اول تیم حریف  جریان بازی نسبتا به نفع ما بوده و راه های بازی سازی آن هارا بسته و کنترل کردیم. باتوجه به هوای سنگین سرچشمه کنترل بازی را خوب انجام دادیم اما روی تک موقعیتی که وارد باکس ما شدند پنالتی دادیم ولی باز هم تا دقیقه ۶۰ که تعویض داشتیم روندمان را ادامه دادیم و توانستیم بازی را برگردانیم ولی متاسفانه بر اثر عدم‌تمرکز و تغییراتی که روی ضربات ایستگاهی رخ داده بود نتوانستیم خوب عمل کنیم و گل دوم و سوم را خوردیم.بعداز گل دوم ما هم میتوانستیم نتیجه را جبران کنیم که متاسفانه نشد و بازی را واگذار کردیم.اگر کمی شانس و تمرکز داشتیم می توانستیم امتیاز کسب کنیم.


مربی تراکتور در مورد شرایط این تیم و مصدومان پر شمارش ادامه داد: با توجه به شرایط هفته های اخیر و‌ تعداد مصدومان متاسفانه نتوانستیم عملکرد خوبی در دو بازی قبلی داشته باشیم که همین جا از طرف کادر فنی و بازیکنان از هواداران عزیز عذرخواهی می کنم. حقیقتا مصدومیت ها بسیار گریبانگیر تیم ما شده و ما فقط با ۱۹ بازیکن عازم رفسنجان شدیم و در ادامه با توجه به مصدومیت هادی محمدی از او هم‌نتوانستیم استفاده کنیم و از ۱۸ بازیکن باقیمانده هم ۶ نفر در این فصل سابقه بازی برای ما نداشته اند که یکی از آن ها محمد قنبری بوده که گل دوم‌مارا به ثمر رساند. 


وی اضافه کرد: باید این رابدانیم تراکتور در پیش فصل با مشکلات عدیده ای روبرو بوده که باعث شده تیم هارمونی و ثبات لازمی را نداشته و نتایج سینوسی باشد. به هرحال کادر فنی‌ در راس آنها آقای سولدو‌ در حال تلاش هستند تا تیم را به شرایط مطلوب برسانند که با توجه به صحبت های خود آقای سولدو این امر نیازمند به زمان است و باید صبور باشیم تا این مشکلات را مرحله به مرحله حل کنیم و بتوانیم آنچه لیاقت هواداران بزرگ تراکتور است را فراهم کنیم‌ که‌ مطمئنا هواداران هم در این شرایط سخت حامی ما هستند.


او در مورد وضعیت داوری عنوان کرد: وضعیت داوری هم در دو بازی گذشته کمی ما را اذیت کرده ولی حقیقتا آقای خورشیدی و آقای وفاپیشه از داوران خوب و سالم کشور هستند. به خصوص در بازی آلومینیوم داور مشکلی نداشت فقط از سوی کمک داور کمی آسیب دیدیم.در بازی با مس  هم احساس میکنم در خصوص صحنه پنالتی اشتباهی رخ داده و امیدوارم از این به بعد کمتر از ناحیه داوری آسیب ببینیم.
فاضلی یادآور شد: امیدوارم با رسیدن مصدومان و تلاش و تمرکز بیشتر از جانب کادر فنی و بازیکنان بتوانیم روزهای خوبی را برای تراکتور رقم بزنیم.باز هم از هواداران عذرخواهی می کنم.

تگ ها


وحید فاضلی تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال