فاضلی: استعفا ندادم، از نساجی برکنارم کردند

سرمربی نساجی مازندران بعد از توقف برابر ماشین سازی از سوی باشگاه برکنار شد تا در رختکن از بازیکنان تیمش خداحافظی کند....

به گزارش "ورزش سه"، فاضلی بعد از تجربه حضور در یازدهم بازی لیگ برتر روی نیمکت نساجی، از سمت خود برکنار شد. این تصمیمی بود که به ادعای سرمربی این تیم دقایقی بعد از بازی به او ابلاغ شده و او تصمیمی برای استعفا نداشته است.

یازده هفته و دستیابی به ۹ امتیاز در نهایت باعث شد تا توقف مقابل تیم قعرنشین باعث پایان همکاری وحید فاضلی با نساجی مازندران به عنوان سرمربی باشد. او که در پایان بازی مقابل ماشین سازی از بازیکنان تیمش خداحافظی کرد با خبر مربوط به پایان همکاری‌اش با این تیم به دلیل استعفا اینطور واکنش نشان می‌دهد و مدعی است که تصمیم بر اخراج و برکناری او گرفته شده و او تصمیمی برای استعفا نداشته است: بازیکنان من امروز نمایش خوبی از خود به جا گذاشتند اما بار دیگر فرصت سوزی‌های زیادی داشتیم که باعث شد موقعیت برد را از دست بدهیم. باید به خاطر این نمایش از سوی بازیکنانم به آنها تبریک بگویم، هر چند باز هم بدشانسی مانع از رسیدن ما به برد شد.

وی درباره اینکه بعد توقف مقابل تیم قعرنشین جدول از سمت خود کناره گیری و استعفا داده است گفت: نه، من استعفا ندادم و از سوی باشگاه برکنار شدم. این تصمیم از سوی آقای دکتر اسدی رییس هیات مدیره در رختکن به من ابلاغ شد و برکنار شدم.

فاضلی در خصوص اینکه خداحافظی‌اش از بازیکنان در رختکن به عنوان استعفا اعلام شده است گفت: بر حسب ادب از بچه ها خداحافظی کردم و همانطور که گفتم تصمیمی برای استعفا نداشتم. امروز تیم ما واقعا همانند دیدارهای قبلی خوب کار کرد و موقعیت های خوبی هم داشت. من به این تیم ایمان داشتم و مطمئن بودم که می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم. اگر می‌ماندم می‌توانستم شرایط را تغییر دهم و به روند نتیجه گیری مطلوب هم دست پیدا کنیم.

سرمربی برکنار شده نساجی درباره این تصمیم باشگاه گفت: من به تصمیم باشگاه احترام می‌گذارم و به عنوان یک هوادار همیشه از ته قلبم برای این تیم و هوادارانش بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم موفق شوند.

تگ ها


وحید فاضلی نساجی مازندران