فاضلی: برای کسب سهمیه قولی نمی دهیم

مربی تیم پدیده معتقد است که در تیمش دست به کار بزرگی زده و نفت مسجد سلیمانی را شکست داد که سپاهان را در اصفهان متوقف کرده بود....

به گزارش "ورزش سه"، تیم پدیده موفق شد با نتیجه یک بر صفر نفت مسجد سلیمان را شکست دهد. وحید فاضلی، مربی تیم پدیده در مورد این برد در نشست خبری گفت: با توجه به این که بازیکنان ما به خودباوری رسیدند که می توانند کارهای بزرگ بکنند توانستند امروز هم روند خوب شان را ادامه دهند و سه امتیازی بازی را کسب کنند. نفت مسجد سلیمان به لحاظ ساختار دفاعی خیلی تیم باشخصیتی است و خیلی سخت گل می خورد. فراموش نکنید که این تیم مقابل سپاهان در اصفهان به تساوی رسیده بودند. 

وی ادامه داد: بچه ها واقعا زحمت کشیدند. در طول هفته تمرینات خوبی انجام دادند و تا دقیقه ۹۸ بازی با چنگ و دندان از یک گلی که زده بودند محافظت کردند و توانستند این سه امتیاز را کسب کنند. کسب سه امتیاز در هفته های پایانی خیلی سخت است، به خصوص مقابل تیم هایی که در قعر جدول هستند. ممنون بچه ها هستیم و امیدواریم که مغرور نشوند تا مردم خراسان رضوی را شاد کرده و کادوی خوبی به آنها در پایان فصل بدهند.

مربی تیم پدیده در پاسخ به این سوال که آیا به کسب سهمیه امید دارید گفت: حرفه ای گری این است که هیچ قولی ندهیم. بازی به بازی جلو می رویم. برای بازی های بعدی مان مثل بازی های اخیر برنامه داریم و امیدواریم که شرایطی که شما گفتید را کسب کنیم ولی قولی نمی دهیم.

فاضلی در مورد آینده کادر فنی پدیده تاکید کرد: آقای رحمتی قراردادشان را تمدید کردند و در مورد بقیه اعضا باید ایشان تصمیم گیری کنند. 

وی با اشاره شرایط حساس تیمش گفت: مسئولان شهری روز گذشته در تمرین ما دوباره حضور یافتند و نتیجه اش را امروز دیدید. تیم ما الان روی غلتک افتاده است. اگر قول هایی که به بچه ها داده شده محقق نشود، ترمز بچه ها کشیده خواهد شد. خواهش ما این است که قول ها را عملی کنند چون که کمک می کند کار سریع تر جلو برود. پاهای این بچه ها را باید طلا بگیریم.

مربی پدیده در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای استفاده از موقعیت هایی دارند که به راحتی در جریان بازی از دست می رود گفت: ۶-۷ موقعیت خوب داشتیم که بچه ها استفاده نکردند. این به مسائل روحی روانی بر می گردد و بچه ها جاهایی فکر می کنند که کار تمام شده و با شکم سیری عمل می کنند.

تگ ها


وحید فاضلی شهر خودرو