فاضلی در گفت و گو با مدال؛ نه استقلال، نه تراکتور؛ دژاگه نمی‌خواهد در لیگ ایران بازی کند

اشکان دژاگه پیشنهاد دو تیم ایرانی را رد کرد به گزارش خبرنگار سایت مدال، اشکا ......

اشکان دژاگه پیشنهاد دو تیم ایرانی را رد کرد

به گزارش خبرنگار سایت مدال، اشکان دژاگه که در این سال‌ها چند باری مورد توجه برخی مدیران برای پیوستن به پرسپولیس بوده و حالا هم خبر تمایل استقلال به جذب او چند باری منتشر شده مورد توجه یک تیم ایرانی دیگر هم قرار گرفته است.

در این باره مطلع شدیم تیم تراکتورسازی تبریز هم به صف مشتریان دژاگه پیوسته و می خواهد نظر وی را جویا شود. دژاگه در فصل نقل و انتقالات همواره به سوژه جذابی تبدیل می شود. رسانه‌ها در دو سه  فصل گذشته با توجه به اظهارات و تلاش های یکی از هواداران متمول و یا اعضای هیات مدیره پرسپولیس که علاقه مند به سرخپوش کردن اشکان بودند مدعی می شدند دژاگه پیراهن پرسپولیس را  برتن می کند و به همین واسطه همواره تیترهایی چون " مذاکرات آغاز شد، توافق حاصل شد، دژاگه چراغ سبز نشان داد، دژاگه در یک قدمی پرسپولیس و...... "منتشر می شد و متعاقبا هم از سوی مدیر برنامه ها و خودش تکذیب. 
در آن مقطع واقعیت این بود که قرارداد دژاگه با تیم قطری  سالی بالغ بر چهار میلیون یورو بود و حتی این باشگاه قطری برای اخذ رضایت  نامه او نیز مبالغی را به تیم انگلیسی پرداخت کرده بود. این تیم  بعد از یک فصل و نیم بدلیل تغییرات در کادر فنی اشکان را نمی خواست و در نهایت بدلیل قرارداد سنگین مآلی چندین ماهی طول کشید که طرفین بر سر فسخ قرارداد به توافق برسند. پس طبیعی بود که پرسپولیس توان جذب کاپیتان تیم ملی در آن مقطع را نداشته باشد اما خب پراکنی ها در حالی  ادامه داشت که هیچ مذاکره ای صورت نگرفته بود چرا که نه دژاگه تمایل به بازی در ایران را داشت و نه پرسپولیس توان اخذ رضایت نامه اش را.

 حالا اما شرایط فرق می کند و دژاگه هر چند بازیکن گرانقیمتی در قیاس با مبالغ قراردادها در ایران محسوب می شود اما اگر خودش چراغ سبز نشان دهد شاید استقلال و تراکتور با جذب اسپانسر و درآمدزایی اورا متقاعد به توافق مالی کنند.در این باره دیروز مطلع شدیم علاوه بر استقلال تیم تراکتور هم خواهان دژاگه است و می خواهد پیشنهاد  خود را با او در میان بگذارد. 

در این باره نظر محمود رضا فاضلی مدیر برنامه های اشکان را جویا شدیم. او که مدیر برنامه نکونام، شجاعی، انصاری فرد، مهدوی کیا و در گذشته مدیر برنامه های  کریمی،هاشمیان و  دایی هم در مقاطعی بوده به خبرنگار سایت برنامه نود گفت: پیشنهاد از تیم های ایرانی هر از چند گاهی برای دژاگه می رسد. گاهی به خودش می گویند و گاهی به بنده. حالا هم پیشنهادهایی از ایران بوده ولی بدون اینکه نام از تیمی ببرم  باید بگویم در برنامه  اشکان نیست که در ایران بازی کند. به همین دلیل پیشنهادهای اخیر را هم از نظر مالی و سایر مسایل را بررسی نکرده ایم چرا که او در اروپا به فوتبالش ادامه خواهد داد. فاضلی در گفت و گو با خبرنگار مدال درباره اینکه اشکان فصل بعد در چه  تیمی از اروپا بازی خواهد کرد پاسخی نداد.

تگ ها


اخبار روز اشکان دژاگه استقلال فوتبال