فاضلی: فردا باید به مصاف پدیده لیگ بیستم برویم

سرمربی جوان نساجی در تمجید از عملکرد صنعت نفت آبادان در لیگ بیستم، شاگردان پورموسوی را پدیده لیگ خواند و در واکنش به عملکرد تیمش نیز این توضیح را داد که آن‌ها دچار مشکلات روحی روانی شده‌اند....


به گزارش "ورزش سه" وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی مازندران که به واسطه نتایج ضعیف نساجی در هفته‌های اخیر در آستانه برکناری از این تیم قرار داشت، حالا مورد اعتماد دوباره مدیران این باشگاه پرطرفدار قرار گرفته و امیدوار است بتواند نتایج ضعیف اخیر را در دیدارهای پیش‌روی جبران کند؛ شاگردان فاضلی فردا باید در جدالی حساس به مصاف تیم مدعی صنعت نفت آبادان بروند. دیداری از هفته یازدهم که پیروزی در آن می‌تواند نساجی را از بحران خارج کند.

فاضلی در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و در صحبت‌های اولیه خود درباره دیدار فردا گفت: فردا با پدیده لیگ یعنی صنعت نفت بازی داریم، به مجموعه این تیم بابت نتایجی که کسب کرده‌اند، تبریک می‌گویم و امیدوارم همواره موفق باشند.

سرمربی جوان نساجی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد تیمش، مدعی شد که دیگر حرف زدن نمی‌تواند چاره کار باشد و به اندازه کافی صحبت شده و آن‌ها در تلاش هستند تا بتوانند دل هواداران را شاد کنند و نتایج خوبی را به دست آورند؛ همچنین در ادامه این صحبت‌ها فاضلی گفت: مقصر هر آنچه برای نساجی از لحاظ امتیازی و رتبه در جدول رخ داده، من هستم و اشتباهات داوری. درباره اشتباهات داوری همه این را می‌دانند، اشتباهاتی که نه بر اساس گفته‌های کارشناسان در رسانه‌ها، بلکه بر اساس عذرخواهی کمیته داوران از تیم نساجی بوده است. با این اشتباهات ما حداقل ۶ امتیاز را از دست دادیم و اکنون باید با ۱۴ امتیاز برای سهمیه آسیایی می‌جنگیدیم.

وحید فاضلی از عملکرد تیمش دفاع کرد و بازیکنانش را شریف خواند و گفت: بازیکنان نساجی از شریف‌ترین‌های صنف خود هستند؛ از هواداران عذرخواهی می‌کنم و از آنها می‌خواهم پشت این بچه‌ها باشند چرا که واقعا بازیکنان با دل و جان می‌جنگند و ما موقعیت‌هایی ایجاد می‌کنیم. در ضربات آخر مشکل داشتیم، اما بازیکنان به حمایت هواداران نیاز دارند و امیدوارم از این بازیکنان حمایت کنند. به این سربازان نساجی کمک کنید تا با روحیه مقابل حریفان حاضر شوند.

سرمربی نساجی درباره غایبان تیمش برای دیدار فردا هم ادامه داد: چهار بازیکن در هفته‌های اخیر از تیم ما جدا شدند و برای آنها آرزوی موفقیت دارم؛ دو بازیکن نساجی هم مبتلا به کرونا شدند اما سایر نفرات به لطف خدا سالم و سر حال، آماده بازی هستند.

فاضلی در پاسخ به انتقاد از میانگین سنی بالای تیمش، ارزیابی خبرنگاران را اشتباه خواند و گفت: میانگین ۳۰ سال اشتباه است و میانگین سنی تیم ما حدود ۲۶ سال است؛ ما در نیمه‌های دوم گل خوردیم، اما در دقیقه ۹۰ دیدار قبلی گل سالم زدیم که داور آن را نپذیرفت. در دقیقه ۹۴ هم فرصت گلزنی صد درصد داشتیم که عرفان گل‌محمدی آن را از دست داد. این‌ها بیشتر مسائل روانی است و این مسئله برای تیم‌های دیگر هم صدق می‌کند و وقتی یک تیم از حریفش جلو می‌افتد، عقب می‌کشد.

وحید فاضلی درباره علاقه ویژه هوادران نساجی به تماشای بردهای این تیم هم این‌چنین پاسخ داد: بازیکنان ما تلاش خود را می‌کنند اما از هواداران می‌خواهم آنها را حمایت کنند؛ هواداران به بچه‌ها کمک کنند تا آنها با تمرکز و آرامش کامل بازی کنند. به شخصه از همه بازیکنان نساجی تشکر کرده و به خودم افتخار می‌کنم حامد شیری، یکی از بهترین کاپیتان‌های تاریخ نساجی را دارم.

سرمربی نساجی مازندران در بخش پایانی صحبت‌های خود در نشست خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان، بازهم از بازیکنان خود تمجید کرد و اینطور صحبت‌های خود را خاتمه داد: بازیکنانی دارم که اسم بزرگی ندارند، اما مانند یک سرباز می‌جنگند؛ بازیکنی چون سعید بیگی در پنج پُست برای ما بازی کرده و فکر نمی‌کنم تعداد بازیکنانی که بدون کاهش کیفیت بتوانند در پنج نقطه زمین بازی کنند، به تعداد انگشتان دست برسد. محمود قائدرحمتی صادقانه وسط زمین می‌جنگد و بازیکنان واقعاً شریفی داریم و دیگر از آنها اسم نمی‌برم. از هواداران می‌خواهم که از این بازیکنان حمایت کنند.

تگ ها


وحید فاضلی نساجی مازندران