فاطمی: بازیکنان استقلال توانایی بردن الهلال را دارند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: معتقدم بازیکنان استقلال توانایی بردن الهلال را دارند و اگر استقلال در شرایط خوب خودش باشد می‌تواند نتیجه خوبی را برابر الهلال کسب کند....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: معتقدم بازیکنان استقلال توانایی بردن الهلال را دارند و اگر استقلال در شرایط خوب خودش باشد می‌تواند نتیجه خوبی را برابر الهلال کسب کند.

به گزارش مدال، فراز فاطمی در خصوص دیدار هفته سوم استقلال مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: الهلال بازیکنان تاثیرگذار خارجی زیادی دارد زیرا با توجه به داشتن وضعیت مالی خوب به راحتی این توانایی را دارند تا هر بازیکن با کیفیتی را که بخواهند جذب کنند. این تیم جزو تیم‌های خوب آسیا است اما با این وجود استقلال هر موقع به مصاف تیم الهلال رفته بازی خوبی را مقابل این تیم انجام داده است و توانسته این تیم را شکست دهد.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه شاگردان شفر در دربی و چند دیدار دیگر نتیجه خوبی را کسب نکرده‌اند به نظر می‌رسد در شرایط خوبی قرار ندارند اما با این حال معتقدم شرایط‌ استقلال در آسیا با مسابقات داخلی به هیچ عنوان قابل قیاس نیست.


فاطمی در خصوص حواشی اخیر استقلال گفت: به هر حال هنر سرمربی و مسئولان باشگاه استقلال این است تا نگذارند این حواشی اخیر به تیم ضربه بزند و با استفاده از تجربیات‌شان این حواشی را از تیم دور کنند تا بازیکنان با تمرکز بالا به مصاف الهلال بروند تا با کسب پیروزی برابر الهلال مدعی به روند روزهای خوب گذشته‌شان بازگردند.


وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال توانایی شکست الهلال را دارد یا خیر، گفت: استقلال برای اینکه بتواند به تورنمنت برگردد چاره‌ای ندارد جز اینکه الهلال را شکست دهد زیرا نیاز مبرمی به کسب پیروزی در این دارد. معتقدم بازیکنان استقلال توانایی بردن الهلال را دارند. اگر استقلال در شرایط خوب خودش باشد مطمئنا می‌تواند نتیجه خوبی را برابر الهلال کسب کند.