فاطمی: بازیکنان ما فوق‌العاده بازی کردند

فراز فاطمی مدیر تیم فوتبال جوانان کشورمان پس از پیروزی برابر امارات و صعود به مرحله بعد مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان پورموسوی صحبت کرد...

به گزارش مدال، فراز فاطمی مدیر تیم جوانان ایران بعد از صعود مقتدرانه تیم ملی جوانان به رقابت‌های زیر 19 سال آسیا در جمع خبرنگاران گفت:‌ این صعود و موفقیت را به مردم خوب کشورم تبریک می‌گویم در هر سه بازی مقتدرانه پیروز شدیم و صعود کردیم. اما اصلاً کار آسانی نبود ما امارات را زیر نظر داشتیم این تیم دو ماه اردوهای اروپایی داشت و تیم قدرتمندی بود اما بازیکنان ما فوق‌العاده بازی کردند. کادر فنی ما و در رأس آن سیروس پورموسوی زحمت زیادی کشید.
وی افزود: مجموعه فدراسیون هم با توجه به شرایط سخت اقتصادی شرایط خوبی را برای ما مهیا کردند و توانستیم با 9 امتیاز مقتدرانه صعود کنیم.
فاطمی در مورد اینکه شادی بعد از گل آنها حاشیه‌ساز شد، گفت: نه، اینها جوان پر انرژی هستند. پیروزی مقابل امارات برای‌شان مهم بود و مسئله خاصی نبود.  فقط می‌خواستند خوشحالی‌شان را بروز دهند و همه چیز به خوبی و خوشی به پایان رسید.

بیشتر بخوانید:

شکوری: موفقیت تیم‌های ملی خواسته مردم عزیزمان است

تگ ها


تیم فوتبال جوانان سیروس پورموسوی فراز فاطمی ایران امارات جوانان قهرمانی‌ــــ‌جوانان‌ــــ‌آسیا لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال