فاطمی: قلعه نویی، استقلال را خوب می‌شناسد

بازیکن سابق استقلال دلیل اصلی عدم کسب جام دلیل برتر توسط این تیم را بی ثباتی در زمینه مدیریت می‌داند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال لیگ بیستم را با باخت مقابل سپاهان و کسب رده سومی به پایان رساند. فراز فاطمی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: احساس می کنم انگیزه ای که سپاهان داشت را استقلال به دلیل اینکه جایگاهش در جدول تغییری نمی‌کرد داشت و فکر می‌کنم تمام تمرکز کادرفنی و بازیکنان روی بازی مهم نیمه نهایی جام حذفی بود.
او در پاسخ به این سوال که استقلال می تواند در جام حذفی به کسب جام امیدوار باشد یا خیر ادامه داد: بازی سختی است و اصلا نمی توان از الان پیش بینی کرد. به خصوص اینکه گل گهر امسال نتایج خوبی گرفته و بازیکنان با کیفیت و مربی بزرگی دارد. آقای قلعه‌نویی استقلال را به خوبی می‌شناسد. بازی سختی است و اگر استقلالی‌ها با تمام وجودشان بازی کنند می‌توانند به فینال برسند.


بازیکن سابق استقلال در پاسخ به این سوال که چرا استقلال موفق به کسب قهرمانی در چند سال اخیر در رقابت‌های لیگ برتر نشده گفت: من احساس می‌کنم نداشتن ثبات مدیریت که تمام بزرگان استقلال از آن صحبت می‌کنند باعث چنین چیزی شده است. چندین سال است که استقلال در فصل نقل و انتقالات برای مثال از ۷ بازیکنی که کادرفنی لیست می دهد فقط ۲ نفر را جذب می‌کند. اگر یک مدیریت قوی بالای سر تیم باشد می‌تواند تمام نیازهای کادر فنی را در فصل نقل و انتقالات انجام دهد و همچنین امکانات خوبی را فراهم کند.


فاطمی در مورد عملکرد فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال عنوان کرد: با توجه به شرایطی که استقلال داشت عملکرد فرهاد مجیدی واقعا خوب بود. او از نظر مدیریتی و فنی عالی کار کرد. بازیکنان کمی بی انگیزه شده بودند ولی توانست رفاقت خوبی در تیم ایجاد کند. از نظر من عملکرد فرهاد مجیدی کلاً قابل قبول بود.


بازیکن سابق فوتبال که سابقه حضور در پرسپولیس را نیز دارد در خصوص پنجمین قهرمانی  سرخ پوشان پایتخت گفت: همانطور که در مورد ضعف های مدیریتی استقلال صحبت کردم برعکسش را نیز در پرسپولیس می بینید. آقای گل محمدی انتخاب های خیلی خوبی داشت و تمام بازیکنان مدنظرش جذب شدند و همه هم فیکس و تاثیر گذار بودند کمربند سعید آقایی،احسان پهلوان، مغانلو، آل کثیر، سرلک و حتی توانست در طول فصل مهدی ترابی را از قطر برگرداند و تمام اینها به شرایط مدیریتی بر می‌گردد. تمام این‌ها هزینه‌های گزافی برای پرسپولیس دارد ولی بدون مشکل توانستند این بازیکنان را جذب کنند و حالا پرسپولیس تبدیل به یک تیم اثبات شده است. به نظر من قهرمانی در این شرایط حقشان بود.
فاطمی در پایان در مورد فعالیت خودش افزود: من مدیر تیم ملی جوانان هستم و منتظر شروع اردوها هستیم. یکی دو پیشنهاد مربیگری هم به من شده که دارم روی آنها فکر می کنم.

تگ ها


گل گهرسیرجان فراز فاطمی امیر قلعه نویی