فاطمی: مدیران استقلال، فرشید را ببخشند

فراز فاطمی مهاجم سابق استقلال در مورد شرایط این روزهای آبی‌ها صحبت کرد...

مهاجم اسبق استقلال گفت: استقلال در ۲ بازی گذشته توانسته حواشی بعد از شهرآورد را فراموش کند و مجموعه تیم دوباره به راه اصلی خود ادامه داده‌اند.
به گزارش مدال، فراز فاطمی، مهاجم اسبق استقلال که این روز‌ها در رده‌های پایه کار می‌کند در خصوص وضعیت این روز‌های آبی‌پوشان و حواشی این تیم با ما به گفتگو نشست.
* عملکرد بازیکنان شفر در ۲ بازی اخیر چطور بود؟
استقلال با روحیه خوبی برابر سپاهان به میدان رفت. این به دلیل برد آن‌ها برابر الهلال بود. استقلال در ۲ بازی گذشته توانسته حواشی بعد از شهرآورد را فراموش کند و مجموعه تیم دوباره به راه اصلی خود ادامه داده‌اند. به نظر می‌رسد کادر فنی تیم حریفان را به خوبی آنالیز کردند و نتیجه‌اش را هم گرفتند.
* فکر نمی‌کنید شادی بعد از پایان بازی برابر سپاهان بیش از حد بود؟
این شادی به خاطر فشار زیادی بود که بعد از شهرآورد و دیدار برابر سایپا به استقلال تحمیل شده بود. آن‌ها توانستند با برد دقایق پایانی از بحران خارج شوند و با اینکه شادی‌شان کمی زیاد از حد شد، اما به نظر می‌رسد کاملاً طبیعی بود.
* عملکرد گونسالوس و منشا قابل‌قبول بوده است؟
با وجود انتقاداتی که به ایسما می‌شود، اما او بازیکن پرتلاشی است. در پرس کردن حریف موفق ظاهر می‌شود و مهم‌تر از آن این بازیکن در اختیار تیم است. در مورد منشا متأسفانه هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. او منشای پرسپولیس نیست.
* استقلال می‌تواند در آسیا از گروه خود صعود کند؟
مهم‌ترین بازی استقلال دیدار برگشت با الهلال است. اگر آن‌ها بتوانند نتیجه خوبی در این دیدار بگیرند راه زیادی از صعود را طی کرده‌اند.
* تکلیف فرشید باقری همین روز‌ها مشخص می‌شود. نظر شما در خصوص محرومیتش چیست؟
فرشید باقری حدود ۳ سالی می‌شود در استقلال توپ می‌زند. مدیران استقلال باید او را ببخشند چرا که او بازیکن خوب و مؤدبی است. زمانی که در مس کرمان بازی می‌کردم فرشید باقری در امید‌های مس کار می‌کرد. باقری همان روز‌ها هم حاشیه خاصی نداشت و مورد تأیید بود. امیدوارم مسئولان باشگاه او را به‌زودی ببخشند و باقری بتواند در ادامه کار به استقلال و شفر کمک کند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس AFC Champions League فوتبال