فان باستن: چه گلی زد جهانبخش

مارکو فان‌باستن که زمانی خود زیباترین گل‌های جهان فوتبال را می‌زد از گلزنی علیرضا جهانبخش در مسابقه این هفته فاینورد مقابل کمبور به هیجان آمده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فاینورد در رقابت‌های این هفته فوتبال باشگاهی هلند سه-یک حریف خود را شکست داد که گل سوم توسط علیرضا جهانبخش به ثمر رسید. ضربه‌ای تماشایی با پای چپ به سه‌جاف دروازه حریف که می‌تواند تبدیل به گلی برای آرم برنامه‌های ورزشی بشود.

پس از این بازی در برنامه روندو که یک شوی تلویزیونی در تحلیل فوتبال باشگاهی هلند است، مارکو فان‌باستن اسطوره فوتبال هلند و برنده سه توپ طلایی فوتبال اروپا از گلزنی جهانبخش به طور ویژه تمجید کرد. او گفت جهانبخش چپ پا نیست اما او شوت زیبایی با پای چپش زد و به نظرم هرچه قدرت داشت برای این شوت گذاشت؛ به نظر من گلش بهترین گل این هفته لیگ فوتبال هلند بود.

فان‌باستن که در آژاکس، میلان و تیم ملی هلند گل‌های زیبایی را به ثمر رسانده در تمجید از کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به نکته دیگری هم اشاره کرد. اینکه دید او از بین دو مدافع برای عبور دادن توپ و نشانه‌گیری گوشه دروازه فوق‌العاده بوده است.

برنامه روندو، برنامه ویژه تحلیل فوتبال در زیگواسپورت است.

تگ ها


فوتبال جهان علیرضا جهانبخش فوتبال