فاوره: فردا باید مانند دیدار برابر بارسا بازی کنیم

لوسین فاوره، سرمربی دورتموند، معتقد است که این تیم کار دشواری در بازی برابر پاری سن ژرمن خواهد داشت....

به گزارش مدال، دورتموند فردا و در چهارچوب مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. شاگردان لوسین فاوره در گروهی سخت و بعد از بارسلونا به عنوان تیم دوم راهی این مرحله از رقابت ها شدند.

سرمربی دورتموند دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش برابر پی اس جی شرکت کرد. لوسین فاوره گفت: "با دیدن فیلم بازی های پاری سن ژرمن این تیم را آنالیز کردیم. نسبت به بازیکنان آنها شناخت داریم و کاملاً آماده هستیم. پاری سن ژرمن تیم فوق‌العاده و بزرگی است. آنها در مرحله گروهی بالاتر از رئال مادرید ایستادن و این موضوع همه چیز را نشان می‌دهد. ما باید در بازی فردا مانند دیدار برابر بارسا در مرحله گروهی عمل کنیم."

فاوره در مورد ارلینگ هالند نیز گفت: " بازی کردن در دورتموند کمی تفاوت دارد اما فکر می‌کنم که او پیش از این برای سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده و از تجربه کافی برخوردار است. هالند مشکلی برای هماهنگی با تیم نخواهد داشت."

بیشتر بخوانید:
رسوایی بزرگ و باورنکردنی در بارسلونا!
خبر خوب برای PSG؛ نیمار به بازی با دورتموند می‌رسد 

تگ ها


پاری سن ژرمن لوسین فاور بروسیا دورتموند فوتبال جهان پاری سن ژرمن بورسیا دورتموند بورسیا دورتموند-پاری سن ژرمن UEFA Champions League فوتبال