Banner

فاولر: کرونا؟ همه می دانند که لیورپول شایسته قهرمانی است

رابی فاولر، ستاره سابق لیورپول، معتقد است که این تیم در صورت تعلیق کامل بازی‌ها نیز شایسته کسب عنوان قهرمانی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عملکردی خیره کننده را به جای گذاشته و چند هفته مانده به پایان رقابت ها در آستانه کسب عنوان قهرمانی قرار دارد؛ موضوعی که می تواند بالاخره به حسرت ۳۰ ساله این باشگاه برای قهرمانی در لیگ برتر پایان دهد.

با این وجود ویروس کرونا باعث شده که رقابت های لیگ برتر به حالت تعلیق در بیاید. همچنین شایعاتی مبنی بر احتمال تعلیق کامل بازی های فصل جاری به گوش رسیده است؛ اتفاقی که دور از انتظار به نظر می رسد اما صورت رخ دادن می‌تواند به یک کابوس برای هواداران لیورپول تبدیل شود.

ستاره سابق لیورپول اما معتقد است که این تیم در صورت تعلیق کامل بازی‌ها هم شایسته عنوان قهرمانی است.‌ رابی فاولر پیرامون این موضوع در یکی از ستون‌های نشریه دیلی میرور نوشت: " من فکر نمی کنم که حتی یک هوادار در کشور وجود داشته باشد که بگوید لیورپول شایسته قهرمانی نیست. من گمان می نمی کنم که حتی تعصبی ترین هواداران تیم های حریف نیز چنین اعتقادی داشته باشند. با این وجود دادن جام به لیورپول بدون انجام بازی های ادامه فصل می‌تواند قهرمانی آن ها را لکه دار کند."

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


رابی فاولر ویروس کرونا فوتبال جهان لیورپول لیورپول فوتبال