فتاحی: استقلالی‌ها می‌توانند به بهانه‌جویی ادامه دهند

سرپرست باشگاه سپاهان پاسخ همتای خود در باشگاه استقلال را داد. به گزارش مدال، رضا فتاحی به اظهارات اصغر حاجی ......

 سرپرست باشگاه سپاهان پاسخ همتای خود در باشگاه استقلال را داد.

به گزارش مدال، رضا فتاحی به اظهارات اصغر حاجیلو سرپرست باشگاه استقلال که به سایت رسمی باشگاه استقلال گفته، مثل سپاهان دنبال تاثیرگذاشتن روی داور مسابقه نیستیم،  اینگونه پاسخ داد: صحبت های آقای حاجیلو  ( که ایشان را استاد خودم میدانم و احترام خاصی برای ایشان عنوان یک پیشکسوت فوتبال قائل هستم )  عجیب است ولی ما عادت کرده ایم؛ معمولا بعد از اینکه می بریم این داستان را داریم. مکتب سپاهان حرفش را در زمین می زند؛ فقط ای کاش برنامه نود برگزار شود و آنالیز داوری ۹ هفته نخست لیگ پخش می شد تا مشخص شود دو تیم سپاهان و نساجی بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری متحمل شده اند. الان هم امیدوارم این آمار به زودی منتشر شود تا صحت گفته های ما مشخص گردد.

رضا فتاحی با توضیح در مورد صحبت هایی که پیش از بازی مطرح کرده بود، افزود: البته این را هم باید بگویم؛ دوستان خواهشا یک بار دیگر بیاینه ما را بخوانند. ما در آن ، داور را به قضاوت صحیح دعوت کرده ایم حالا که سه امتیاز را گرفته ایم و این فرافکنی ها را می بینیم، متوجه می شویم که نگرانی هایمان بیهوده نبوده است.( البته همانگونه که در مصاحبه های قبلی گفته ام داوران ما قشر زحمتکش و باشرف فوتبال هستند )

سرپرست باشگاه سپاهان اینگونه صحبت هایش را خاتمه داد: ما هنوز هم معتقدیم در بازی استقلال و سپاهان یک پناللتی مسلم طلب کار هستیم، اما مثل همیشه اعتراضات خود را از مجرای قانونی پیش می بریم نه بازی های رسانه ای. بازی رفت استقلال و سپاهان برای ما تمام شد و هیچ زمان در گذشته متوقف نمی شویم و اکنون  به فکر مس کرمان هستیم و در زمان گذشته نمی مانیم. دوستان هم تمایل داشتند به بهانه جویی های بعد از شکست ادامه بدهند.

تگ ها


فوتبال