فتاحی:حالا که برانکو ششم بازی نمی کندبازی با نساجی هفدهم برگزار میشود

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه قصد ما کمک به پرسپولیس بود، گفت: با این شرایط مجبور هستیم بازی پرسپولیس برابر نساجی مازندران را در همان تاریخ 17 فروردین ماه برگزار کنیم....

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه قصد ما کمک به پرسپولیس بود، گفت: با این شرایط مجبور هستیم بازی پرسپولیس برابر نساجی مازندران را در همان تاریخ 17 فروردین ماه برگزار کنیم.

به گزارش مدال،سعید فتاحی درباره مخالفت برانکو ایوانکوویچ با تغییر زمان دیدار پرسپولیس در هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران، اظهار داشت: هدف ما از تغییر زمان، کمک به پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود.
وی افزود: سه باشگاه استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس از فشردگی مسابقات لیگ برتر انتقاد کرده و درخواست تغییر زمان دیدارهای خود در هفته بیست و یکم را داشتند و ما نیز درپی تمهیداتی بودیم. سعی و تلاش ما این است تا برنامه های خودمان را طبق روال پیش ببریم. بازهم تاکید می کنم برای کمک به پرسپولیس قصد تغییر برنامه هفته بیست و یک را داشتیم و حالا که برانکو حاضر به بازی در ششم فرورین نیست، دیدار این تیم مقابل نساجی قائمشهر در همان تاریخ 17 اسفند برگزار می شود.
فتاحی گفت: شهرآورد پایتخت نیز در همان تاریخ 10 فروردین برگزار خواهد شد و اخباری مبنی بر تغییر تاریخ دیدار استقلال و پرسپولیس به دور از واقعیت است