فتاحی: داور حداقل شجاعت عذرخواهی داشته باشد!

رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان قضاوت بیژن حیدری و سوت های اشتباه او را دلیل اصلی باخت طلایی پوشان در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال می داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان، درباره شکست  ۲ بر ۱ برابر استقلال تهران اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: از هواداران عذرخواهی می کنیم که نتوانستیم امروز شادشان کنیم.
او در ادامه با انتقاد از عملکرد داوری بیان کرد: این مسخره ترین پنالتی‌ای بود که تا به حالا من دیده بودم. پنالتی اصلا نبود و خطای مهاجم استقلال روی بازیکن ما بود.


او ادامه داد: بعد از آن اخراج که همه کارشناسان داوری تاییدش کردند و به درستی بازیکن استقلال اخراج شد، داور مسابقه می خواست بازی را کنترل کند. ولی این درست نیست که تیم ما مظلوم واقع شود.
سرپرست باشگاه سپاهان سپس با اشاره به سختی‌هایی که باشگاه سپاهان برای رفع محرومیت شایان مصلح کشیده، اضافه کرد: بعد از محرومیتی که برای بازیکن ما در نظر گرفتند، امروز از ساعت ۹ صبح، بازیکن و خود من درگیر این موضوع بودیم. خدا را شکر محرومیت او ساعت ۱۷:۳۰ برداشته شد ولی طی این مدت تمرکز او گرفته شد. باز هم می گویم که امروز سپاهان نباخت و توسط داور بازنده شد.


فتاحی با اشاره به صحنه های دیگر بازی که داور علیه سپاهان سوت زده، عنوان کرد: غیر از پنالتی ای که به ضرر تیم ما گرفته شد، هر ارسالی که تیم ما کرد، داور خطای مهاجمان تیم ما را در محوطه جریمه گرفت. خدا کند من اشتباه کرده باشم، ولی ما امروز بازی را به داور باختیم و امیدوارم همینطور که داوران از تیم های دیگر عذرخواهی می کنند، حداقل از سپاهان هم یک عذرخواهی کنند تا مرحمی باشد بر دردهای مردم اصفهان.


حرف های پایانی رضا فتاحی با اشاره به تکرار اشتباهات علیه سپاهان بود و در این مورد اینطور حرف زد و حرف هایش را خاتمه داد: مردم اصفهان و باشگاه تا چه زمانی باید شاهد ناداوری ها باشند. آن از بازی با پارس جنوبی جم که دو پنالتی ما گرفته نشد. این ظلم به باشگاه سپاهان است که بیش از ۳۵۰۰ ورزشکار دارد. این رسالتی است که کارخانه انتخاب کرده و به خاطر مردم اصفهان آن را انجام می دهد و مسئولیت اجتماعی خود را با تمام مشکلاتی که موجود است، ایفا می کند. اما این درست نیست که با یک سوت اشتباه زحمات بازیکنان، کادر فنی و مجموعه باشگاه زیر سوال برود. امیدواریم این شجاعت را داشته باشند تا از مجموعه سپاهان به خاطر این اشتباهی که انجام دادند، معذرت خواهی کنند.

بیشتر بخوانید:

چگونه دانشگر سپاهان را به صلیب کشید!

مهار پیام، نیازمند کلین‌شیت رشید تا پایان فصل!

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان رضا فتاحی سپاهان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال