فتاحی:دوره بلیت کاغذی تمام شد/ مراسم افتتاحیه نداریم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر تاکید کرد که این سازمان برنامه خاصی برای دیدار افتتاحیه لیگ نوزدهم ندارد....

به گزارش مدال،سعید فتاحی با اشاره به بلیت فروشی الکترونیکی در لیگ نوزدهم گفت: از همه فوتبال دوستان هم خواهش می کنم به این سیستم فروش بلیت کاملا الکترونیک که در تمام ورزشگاه ها در جریان خواهد بود کمک کنند. باشگاه ها هم قول داده اند مشکلات را حل کنند. از شرکت هایی که مجری این اتفاق بودند هم ممنونیم و امسال همه مردم روی شماره صندلی که از قبل خریده اند خواهند نشست.

وی در این باره که با توجه به اینکه سال گذشته هم فروش الکترونیکی داشتیم اما مردم در استادیوم بلیت کاغذی می گرفتند آیا سرانجام بلیت کاغذی از بین رفته یا خیر، توضیح داد: ما سال گذشته کاملا الکترونیکی بلیت نمی فروختیم و امکانات کامل عبور از گیت و شناسایی نبود. اکنون اما تماشاگران با ارائه کارت ملی از گیت ها عبور می کنند و از طریق دوربین، چهره شان شناسایی می شود و در همان صندلی که خریده اند مثل سینما و همه کشورهای بزرگ دنیا که لیگ حرفه ای دارند، می نشینند.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ که در برنامه"سلام،صبح بخیر"صحبت می کرد، یادآور شد: تمام ورزشگاه های ما به این سیستم مجهز شده اند و اگر ورزشگاهی مجهز نباشد، بازی آن تیم در یک شهر دیگر بدون تماشاگر برگزار می شود. ما امروز چهار بازی داریم و برای هر چهار بازی سایت بلیت فروشی باشگاه ها راه اندازی شده است. حتی شاهین که جمعه بازی داشت چون کسی که مجری این بخش بود درخواست وقت بیشتری داشت، قرار شد با  تاخیر 24 ساعته بازی کند.

فتاحی تاکید کرد: جا دارد از مسئولان باشگاه سپاهان هم تشکر کنم و اگر سپاهان موافقت نمی کرد شاهین باید در ورزشگاه دیگری بازی می کرد اما آقای قلعه نویی فرمودند به احترام مردم بوشهر که بعد از چند سال به لیگ برتر آمده اند این تاخیر را می پذیرند و بازی از جمعه به شنبه منتقل شد تا ان شاءالله ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر هم کاملا مجهز شود.

وی درباره اعتراض باشگاه سپاهان به این موضوع اذعان کرد: من با سرپرست باشگاه و سرمربی صحبت کرده بودم اما دوستان در جریان نبودند و آن مطلب را گذاشتند و هیچ اعتراضی نبود. کاملا هماهنگ شده بود و سپاهان باید می رفت در یک استان دیگر بازی می کرد و قلعه نویی و همکارانش به این جمع بندی رسیدند که با 24 ساعت تاخیر بازی برگزار شود.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به اینکه آیا افتتاحیه لیگ مراسم خاصی دارد، اظهار کرد: مراسم خاصی نداریم. سال گذشته با توجه به اینکه در ورزشگاه امام رضا بود از مسئولان آستان قدس خواهش کردیم تشریف آوردند و با خدام امام رضا مراسم معنوی داشتیم امروز هم همکاران مراسم مختصری خواهند گرفت.

فتاحی در پایان گفت: از هواداران تشکر می کنم و امیدوارم این سیستم سریع تر اجرایی و فرهنگسازی شود.

اخبارمرتبط:

بلیت‌فروشی کاغذی به تاریخ پیوست!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران سعید فتاحی لیگ نوزدهم فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال