فتاحی: سایپا در شهرقدس یا آزادی از سرخابی‌ها میزبانی می‌کند

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که با توجه به آماده نبودن ورزشگاه تختی تهران، سایپا در ورزشگاه آزادی یا شهدای شهر قدس از استقلال و پرسپولیس میزبانی خواهد کرد ......

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که با توجه به آماده نبودن ورزشگاه تختی تهران، سایپا در ورزشگاه آزادی یا شهدای شهر قدس از استقلال و پرسپولیس میزبانی خواهد کرد.

به گزارش سایت مدال ، تیم فوتبال سایپا بازی‌های خانگی خود برابر استقلال و پرسپولیس را در ورزشگاه تختی برگزار می‌کرد اما با اعلام مدیریت مجموعه تختی این ورزشگاه برای برگزاری بازی‌های این فصل لیگ برتر فوتبال ایران آماده نیست بنابراین سایپا نمی‌تواند از پرسپولیس و استقلال در این ورزشگاه میزبانی کند.

سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بعید می‌دانم شورای تامین استان با برگزاری بازی‌های سایپا با استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی موافقت کند بنابراین این بازی‌ها یا در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود یا در ورزشگاه شهدای شهر قدس چون ورزشگاه شهدای شهر قدس مجوز شورای تامین را دارد و بازی‌های پیکان هم در آن برگزار می‌شود.

او همچنین در خصوص مخالفت شورای تامین مشهد با برگزاری بازی پرسپولیس و پدیده در ساعت ۲۰:۴۵ هم گفت: ما از مدت‌ها قبل برنامه بازی‌ها را اعلام کرده بودیم. به خاطر گرما باید بازی‌ها زیر نورافکن برگزار شود. شورای تامین اعلام کرده که ساعت ۲۰:۴۵ محدوده ورزشگاه امام رضا (ع) شلوغ و پر رفت و آمد است پس بازی را ساعت ۱۸:۳۰ برگزار کنید. ما هم می‌گوییم اگر بازی ساعت ۱۸:۳۰ شروع شود هم هوا گرم است و هم بعد از پایان بازی یعنی ساعت ۲۰:۳۰ باز هم آن اطراف شلوغ می‌شود اما اگر بازی ساعت ۲۰:۴۵ آغاز شود بعد از پایان بازی آن محدوده خلوت‌تر خواهد بود. اگر با برگزاری این بازی در ساعت اعلام شده از طرف ما در ورزشگاه امام رضا (ع) موافقت نشود باید بازی را در ورزشگاه دیگری و در همان ساعت ۲۰:۴۵ برگزار کنیم.

 

 

تگ ها


المپیک