فتاحی: سیاه‌جامگان و پدیده در ثامن بازی می‌کنند

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید پس از بررسی های نماینده هیات فوتبال استان خراسان رضوی، احتمالا دیدارهای سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شود ......

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید پس از بررسی های نماینده هیات فوتبال استان خراسان رضوی، احتمالا دیدارهای سیاه جامگان و پدیده در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شود.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود سعید فتاحی درباره جریمه ۸۰ هزار دلاری فیفا به خاطر تشابه اسمی تیم های ایرانی تصریح کرد: البته به این شکل نبوده که به خاطر تشابه اسمی این جریمه برای ما به وجود بیاید. برای مثال ما اعلام کرده بودیم که تیم داماش ایرانیان دیگر وجود ندارد ولی آن ها با چک کردن سایت ها فهمیدند که تیمی با این نام در لیگ دو بازی می کند یا مثلا برق شیراز که شرایطش را برای فیفا اعلام کرده اما تیم دیگری به نام برق جدید شیراز در لیگ دو بازی می کرد. این مسائل باعث شد که ما جریمه شویم.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که صادق درودگر و منصور قنبرزاده با چه عنوانی عضو هیات رییسه سازمان لیگ شده اند، گفت: آن ها به عنوان دو کارشناس هیات رییسه انتخاب شدند. همچنین سعید آذری به عنوان نماینده تیم های لیگ برتری در هیات رییسه حضور دارد. قبلا منصور قنبرزاده به عنوان نماینده تیم های لیگ برتری حضور داشت که چون سمتی در باشگاه ندارد، دیگر در این پست حضور ندارد.

فتاحی درباره ورزشگاهی که تیم های مشهدی باید برای دیدارهای لیگ برتری در آن به میدان بروند خاطرنشان کرد: ما نماینده هیات فوتبال را به ورزشگاه ثامن فرستادیم. به نظر می رسد که چمن ورزشگاه خیلی بهتر شده و قرار است برای ورزشگاه یک اسکوربرد متحرک نصب کنند تا تنها در بازی های لیگ برتری از آن استفاده شود. البته هنوز منتظر نامه هیات فوتبال هستیم تا چمن ورزشگاه را تایید کند. اگر این مسائل حل شود، مشکلی برای برگزاری دیدار در ورزشگاه ثامن الائمه وجود ندارد.

او افزود: من از تمام باشگاه ها تقاضا دارم که مانند سال گذشته با سازمان لیگ، نیروی انتظامی و باقی دست اندرکاران برگزار کننده لیگ برتر همکاری داشته باشند. از مدیران عامل باشگاه ها هم می خواهم که امکانات سخت افزاری برای برگزاری هر چه بهتر دیدارهای لیگ برتر را فراهم کنند و به حد استاندارد برسانند چون اگر ما چمن و توپ استاندارد داشته باشیم، می توانیم پیشرفت کنیم.

فتاحی در پاسخ به این سوال که مراسم برترین های لیگ شانزدهم در چه تاریخی برگزار می شود اظهار کرد: ما برنامه ریزی کرده بودیم که ۳۰ تیر دیدار سوپر جام برگزار شود و یکم مرداد در برج میلاد مراسم برترین ها را برگزار کنیم اما به خاطر دیدار داربی آلمان، ناهماهنگی هایی به وجود آمد و در نهایت این مراسم در این روز لغو شد چون سالنی بهتر از سالن برج میلاد در تهران وجود نداشت و اگر ما می خواستیم مراسم را چهارشنبه شب برگزار کنیم، برخی از تیم های ما روز بعد از مراسم، بازی داشتند؛ بنابراین تصمیم گرفتیم که این مراسم را سه شنبه هفته آینده (۱۰ مرداد) در سالن برج میلاد برگزار شود.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو فوتبال